Arnoldun doğduğu ev müzeye dönüştürüldü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Ünlü Hollywood yıldızı ve ABD'nin eski California valisi Arnold Schwarzenegger, kendisine ithafen memleketi Avusturya'da yapılan müze açılışına katıldı. Aktörün yüzlerce hayranı, yaşayan en ünlü Avusturyalı'yı görmek için Thal köyündeki müzeye akın etti.
    Yağmura ve soğuk havaya rağmen kendisini görmeye gelen hayranlarına seslenen Schwarzenegger, "Başarının ardında, kararlılık, çok çalışma ve azim yatar. Burası, benim için sadece bir müze değil. Aynı zamanda herkesin bir şansı olduğunun da sembolü" dedi. Müzenin ve kendisine ait bronz heykelin açılışını yapan ünlü aktör daha sonra Arni?nin Hayatı adlı müzeyi gezdi.
    Schwarzenegger'e oğlu Patrick de eşlik etti. Müzede, ünlü aktörün doğumundan genç bir göçmen olarak Amerika'ya gidişine, vücut geliştirmeye başlamasından California valiliğine atanmasına kadar geçen süreç kronolojik olarak anlatılıyor.
    Temmuz ayında gayriresmi açılışı yapılan müzede, Schwarzenegger'in Terminatör serisinde kullandığı bazı eşyalar da bulunuyor.
    Ünlü aktörün çocukluğunun geçtiği ve artık müzeye dönüştürülen bu evde küçük Arnold'un yatağı ve kendisine ait şahsi eşyaları da yer alıyor.
    [​IMG] işte Arnoldun heykeli

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:56 ----------

wallcroft9'69, PointFlex, Rpac ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Süper diyorum, heykeli dikilecek adam derler ya. Zaten öyleydi :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten heykeli dikilicek adam geç bile kalınmıştı gerek sinema gerekse spor dünyasının unutulmazları arasındadır zaten hayat hikayesini okuduğumda çok etkilenmiştim bir insan eğer isterse hayallerine kavuşabilirmiş Arnold baba bunu öğretti bana

Zerk bunu beğendi.
  4. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    bende evin içini görücez diye girdim ama bahçeden öteye gidememişler. neyse artık gidesek görürüz içini

bide dikkatimi çekti heykeli kim yaptıysa 2. resimde anordun karın kasları koltuğunun altında duruyo :D

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    küçükken sahip olduğu dumbell müzeden görüntüler devam ediyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:53 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:56 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:58 ----------

NacHo, wallcroft9'69, PointFlex ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş