arnold ustanın en iyi resimlerinden oluşan sayfadır.

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve ergun78 tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ergun78

ergun78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
  2. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Düşünmeden edemiyorum arkadaşlar bilmem sizde bana katılırmısınız ama takdir edersiniz ki bu adam bu sporun kralı olurken bugün bu sporla uğraşan profesyonellerin sahip olduğu bir çok imkana sahip değildi acaba bu adam bu sporu şimdi yapıyor olsaydı nasıl bir vücut çıkardı ortaya.

3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    evet bunu bende düşüyorum
    tahminimce dennis wolf un bi 20 kg fazlası olurdu

4. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    "Sean ALLAN" isminde bir sporcu var bence o işi biraz daha ilerletebilirse sorumuzun cevabını bulabiliriz yapı olarak Arnold a yakın yanılmıyorsam ama dediğim gibi işi biraz daha ilerletmesi lazım sonuçta günümüz sporcusu ve imkanları daha fazla.

5. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Evet hepimiz şartlar daha iyi olsaydı daha iyi yere gelebilirlerdi diye düşünüyoruz (herhangi bir konuda başarılı olmuş kişiler için ) ama görüyoruzki şartlar daha iyi olunca başarının büyüklüğüde ona göre azalıyor.Kendi görüşüm teknolojinin gelişmesiyle hepimiz daha rahat olduğumuz için eskiler gibi çalışıp başarılı olamıyoruz.Bugünkü zamanda Arnold'un bu gelişmeyi gösterebileceğini düşünmüyorum .

A.Ahmet bunu beğendi.
  6. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Sean Allen inanılmaz büyük bir VG'ci..
    Yan yana gelmek istemiyeceğim tek body'ci :)

Dediğiniz gibi herşey imkanlar dahilinde, şöyle düşünün,

Sadece bu sporu yapsanız, tavuk, kırmızı et, yumurta, süt, supplement gibi her türlü imkanınız sınırsız olsa, bu işi bilen bir trainer ile çalışsanız, şu an ki vücudunuzdan çok çok daha farklı olurdu.

Ne kadar paran varsa, o kadar çabuk ve kaliteli gelişirsin.

7. ASLAN05

ASLAN05 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepiniz arnolda bayılıyorsunuz ama bu kişi 1980 mr olympia yı şike ile kazandı ve birçok yarışmasınıda şikeyle kazandı yarışmanın videolarını bulup izlerseniz mike mentzerin hakkının yendiğini görürsünüz arnold bu olaylardan sonra ''benim tekniğimi yıkamazsınız demişti'' haha ne teknik ama 56 set squat bu nasıl bir düz mantıktır böyle ayrıca bu çok sevdiğiniz adam kaliforniya valisi olması karşılında çıkıp orda burda ermeni soykırımını desteklemiştir adamın 2 resmine bakıp ona hayran olmayın sevdiğinin fanı olduğunuz sporcuların karakterlerine de dikkat edin benim en sevdiğim sporcular
    1-jay cutler
    2-phil heath
    3-ronnie coleman
    hepside herşeyden önce adam gibi adam ve jay cutler arnoldun 2 katı trapez 3 katı bacak kaslarına sahip eğer sizin için herşey kastan ibaretse buyrun jay cutleri sevin

8. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Ben en çok mütevazi kişiliğiyle Ronnie Coleman'ı severim ama böyle büyük sporcular bile şike konusu gündeme getirmezken çok bilmiş ASLAN05'in böyle bir iddiası varsa kanıtlaması gerekir, böyle bir sporcuya iftira atmak büyük bir yük olur aksi taktirde.

Bu arada Ronnie yaşına rağmen bence Jay'den daha başarılı. Cutler'i bacakları kurtarıyor :)

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu nasıl bi cümle... bi yarışmacının en büyük silahı bacaklarıdır zaten üstü değil... :)

ihsanerol bunu beğendi.
  10. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak daha büyük bir kas grubu öyle düşünürsek haklısın Jay Cutler ile Ronnie aynı yerde antreman yapıyor Ronnie'nin performansı çok daha iyi ve günümüzün en iyi BB'ı değil mi? Ben bu konuyu tam bilmiyorum bir makale okumutum bir de Ronnie'nin röportajını okudum.

11. ASLAN05

ASLAN05 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben kimseye iftira atmıyorum al izle şu videoyu sonra konuş o yarışmada sence mike mı birinci olmalıydı yoksa arnold mu zaten mr olympia dediğin yarışma büyük bir yalan üzerine kurulu frank zane hiç hak etmediği halde 3 kez mr olympia oldu ama allahtan günümüzde böyle şeyler yok
    ayrıca ronnie yi bende severim ama bana kalırsa jay daha mütevazi ayrıca bazı vg cilerin sır gibi sakladıkları gerçekleri jay cutler her yerde anlatıyor bir sitesi vardı hala var mı bilmiyorum ama amatörlere program veriyordu

saygılar.....

1980 mr olympia
    https://www.youtube.com/watch?v=byt0DIoNIRQ

Samet Barış bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş