Arnold Schwarzenegger

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba bazı insanları anlamak zor bilindiği gibi önümüz yaz ve yine plajlarda iri göbekli popoyu salmış insanları çok göreceğiz çevremdede var böyle insanlar kilo problemi olan hatta çevrenizdede vardır örneğin bir kız göbekli yada sıska bir erkekle çıkarken hatta evlenirken arnold yada stallone denilince iğrenç onların vücudu diyor be kardeşim senin sevgilin yada eşin neyse bildiğin göbeği popoyu salmış neden bu iki aktörün senin erkeğinin vücudundan kötü dursunki insanlar profesyonel bodycilere yada aksiyon starlarının vücuduna çirkince sözler söylüyor ancak sıskalık şişmanlık çevresinde almış başını yürümüş onları ideal vücutlu kabul ediyorlar yani yıllarca emek vermiş beslenmesine uykusuna dikkat etmiş insanlar kötü vücutlu spor yapmamış beslenmesi kötü olan insanlar iyi vücutlu çoğu kişiye göre elbette önemsememek lazım ama gün geçtikçe insanlar spordan kopuyor hatta spor yapanlara anlam veremiyorlar yani bence arnold olsun stallone olsun jay cutler olsun dünyadaki sıska ve şişman insanlardan daha estetik iyi görünüyorlar yalnışmı düşünüyorum

sporcu. bunu beğendi.
  2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Sizin verdiginiz ornekler extrem olanlar, hic bir bayanin biskolata reklamlarinda oynayan kisilere burun kiviracagini sanmam :)

Hymenalos bunu beğendi.
  3. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    zevkler ve renkler tartışılamaz cümlesinin bu konuya cuk diye oturacağını düşünüyorum :)

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu senin düşüncen tabi. Ama çoğu bayan kaslı erkek sever. Ama kararınca. Mesala arnoldda çok estetik duruyor. Ama herkese yakışmaz bikere 1 85 ten uzun olunmalı bence.

5. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    benim mantığıma göre spor yapanların daha gözde olması gerekiyor ama bir mr olympia derecesi de biraz abartılı olur çekici bulunmak için.
    ancak anlayamadığım bir nokta geçen sene 57 kiloydum çalı gibiydim ama yanımdan kızlar eksik olmazdı ve baya bir kız arkadaşım olmuştu. bu sene 72 kiloyum daha fitim daha yapılıyım ama ne gelen var ne giden :D yazın plajda da bir action olmazsa artık anlayacağım bayanların spor yapan erkeklerden hoşlanmadığını. belki de standartların üstünde olduğumuz için böyledir durum o ayrı bir mesele tabi ;)

6. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    neye dayanarak konustun 1.85 i önemlı olan hacmın estetıklı 1.80 olupta cok estetık duran kısılerı de bılıyorum :)

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    3 sene boyunca sahil kenarında yaşadım her yaz haftada en az 4 gün plajdaydık arkadaşlarla herkese bakıyorduk.sadece 1 kişi görmüştük kolları tahminen 40 civarı sixpacklı geniş omuzlu sıkı göğüslü fln o adama kızlar yiyecek gibi bakıyordu.ya arkadaşlar off topic olcak kusura bakmayın ama eğer kaslı erkekler beğenilmeseydi erotik filmlerde sıska veya obezler oynardıthums:

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    P*rno filmlerinde ondan kaslı adamlar oynuyor :)
    Diyenler ya cahildir yada 1 tane erkek bulmuşum onuda kaçırmıyım misali diyordur.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bir anlık sinirle açtım konuyu ama bence kıskançlık diyelim çünkü artık bilindiği gibi öyle kilo problemi olmayan bayan neredeyse yok üstelik spor yapmak yerine beni beğenen böyle beğensin diyorlar doğal olarak biz geniş omuzlu ince bir bel ile yanında durunca kıskanıyorlar birde elimde tutamam diye korkuyorlar onun için pek yakışıklı olmayan sıska yada şişman erkekleri eş olarak tercih ediyorlar

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sosyal ortamlarda yüz yüze iken kızların erkekler hakkındaki düşünceleri gerçeği pek yansıtmaz. zira toplum kuralları altında konuşurlar. erkekleri beğendiğini söyleyen kız sayısı çok azdır, uff snne be slk cümlesini söyleyen ise çoktur. ayrıca yarı çıplak beden olarak gördükleri erkeklerin %99unun ya sıska ya da göbekli olduğunu düşünürsek, kalan %1lik güzel vücutlu erkekler için 'toplum şartları' altında ağzılarından salya akıtlamalarını beklemek tuhaf olur.

yalnız kaldıklarında ya da kız kıza kaldıklarındaki düşünceleri gerçek düşüncelerini yansıtır. hatta ikinci bile tam olarak yansıtmayabilir.nasıl ki kadının balık etlisini seven de varsa, hafif tombikini seven de varsa, zayıf ve az kaslı modelelrini seven de vardır. yani zevkler de tartışılmaz.

ayrıca bu forumda bile gördüğünüz üzere, aralarında benim de dahil olduğum bir erkek grubu da aşırı şişkin kaslara sahip olmayı istemez, sevmez. (zaten başaramaz da orası ayrı konu:D) yani fit vücut daha hoşuna gider. bakın spor oalrak bahsetmiyorum, jay cutlera phil heate büyük saygım var, fakat öyle birisi olmak istemezdim ve öyle birisi normal hayatta bana itici gelirdi. yani bazı erkekler bile bu tip vücudu sevmezken, hayatında BB nedir bilmemiş, plajlar hariç hiç yarı çıplak erkek bedeni görmemiş, ve muhtemelen hayatında çıplak erkek sayısı bir elin parmağını bile geçmemiş bir kız grubundan ideal vücut tipleriyle ilgili doğru dürüst ahkam kesmesini beklemek çok da doğru olmaz.

bakın twitter'a biscolata erkekleriyle ilgili geyikler gırla gidiyor, adamlar izmir de bir kipa mağazasına geldiler yer yerinden oynadı...ama jay cutler desen kimse bilmez :D

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benim demek istediğim şu Arnoldun veya Jay Cutlerin vücudunun sıska veya göbekli insanların vücudundan daha iyi göründüğünü söylemekti yoksa bende biliyorum orta derecede kaslı erkekleri kızlar zaten sever doğrusunu söylemek gerekirse mr olimpia olmak isterdim isteyen iğrenç desin tam bir ünlü oluyorsun amerikada röportajlar showlar vs derken adını duymayan kalmıyor ama maalesef mr olimpia birincisi olmayı bırak o yarışmaya katılamayacağım bile

Son düzenleme: 6 Mart 2012
  12. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Benim bir kız arkadaşım vardı (sevgilim değil) kalın kollu seviyorum demişti. Ben de kollarımı gizlemiştim :( .

13. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Konuya şu açıdan bakarsak daha iyi olur sanırım; Sıska veya aşırı şişman biri mi olmak isterdiniz, yoksa çok iri ve kaslı mı (Jay Cutler vs.) ?

Şahsen ben fit vücut seven biriyim; ama buna rağmen sıska ve aşırı şişman olmaktansa iri ve kaslı bir vücuda sahip olmak isterdim :) Kızların görüşüne gelince; bu konuda kesinlikle Savaş74'e katılıyorum :)

rockybalboa7 ve Ocensers bunu beğendi.
  14. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Cevap vermicem. Sadece benim önceki yorumumun son kelimesine dikkat edin.

15. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    kedi ciğer olayı bence böyle erkeklere ulaşamayan kızlar ulaşabildikleri yani beraber oldukları erkekleri yüceltiyorlar

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bencede öyle Arnold gibi adamları bulamıyorlar onun için bulduklarını yüceltiyorlar Arnold gelip evlilik programlarına çıksa sayısız bayanın arayacağı zaten bilinen bir şey:)

Sayfayı Paylaş