Arnold Schwarzenegger diyor ki :

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arnold Schwarzenegger'in çeşitli biyografilerini izledim ve dergilerden okudum.Kendisi şunu diyor : Fakir bir köydeydik.Durumumuz yoktu.2 haftada 1 et görürdü soframız diyor.Ayrıca spor salonunun uzaklığından oldukça yakınıyor.Küçük yaşta başlamış zaten spora.18-19 yaşındaki fotoğraflarına bakıyorum harika bir vücudu var ve yarışmalar kazanmaya başlıyor.Benim anlamadığım nokta şu; fakirler bunu dile getiriyor,durumlrı yok yani karnımızı sor doyuruyoruz modundalar.E ozaman bu çocuk o 18 yaşlarında o kütleye nasıl ulaşıyor ? Yoksa biz boşuna mı tabiri caizse 'öküz' gibi besleniyoruz ?

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    evet o yuzden askeriyeye yazilmis orada iyi yemekler yiyebiliyormus hatta ilk avrupa yarismasina askeriyeden kacip gitmis ve kazanmis

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Askeriyeye gidene kadar da vücudu birçoğumuzunkindn iyimiş.Ben bunu soruyorum.

4. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Genetik+Steroid.Arnold 15-16 yaşından beri steroid kullandığınıda söylüyor.Zaten asıl patlamayı 19 yaşında mr universe de yapıyor 18 yaşında mr europeda ki vücuduyla arada çok büyük fark var.

5. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    İş gene aynı yere geliyor.STEROİD. İsyan edicem artık :(

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    çokta fakir ailede değildi kitabında yazdığına göre orta halli bir gelire sahip aileden geliyor birde spor salonundaki abileride yardımcı olmuş kendisine ama askerdeyken daha iyi beslenmiş ve işin gerçeği steroid kullanmış sağlam genetikte olunca gerisi gelmiş

Sayfayı Paylaş