Arnold Classic 2007 Videoları

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Mr.Olympia tarafından 17 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
  2. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Arkadaşlar videolar sorunsuz şekilde iniyor. Ben indirip izledim bile. Gerçekten performanslar izlenmeye değer.Yorum gelmediğine göre pek indiren yok galiba. Bu arada mens final videosu 681 mb. Yukarıda yanlış yazmışım.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim durumum ay sonundeki memurun durumu gibi Olympia, kotam dolmak üzere ve bu ay kesinlikle kotayı aşmamaya kararlıyım o nedenle bir dahaki ayı bekliyorum.
    Hatta daha iyisi, limitsiz bir arkadaşıma indirtip ondan almak olacak.
    Linkler için teşekkür ederim kendi adıma.
    Birde bilmeyenler icin azda olsa sevindirici bir haber vereyim, 3 GB. kotalı internet, bir nisan ayından itibaren 4 GB. oluyor, o da cok az ve gelişmiş ülkelerle kıyaslandığında acınası bir sınırlama, ama genede, sevindirici bir gelişme, haberi olmayan arkadaşlara duyurulur :)

4. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Hızınızı yarıya indirip kotada sınırsıza geçtiğinizde fazla bir fiyat farkı olmuyor. Her ay GB.larca dosya indiriyorum :lol: Kotayı protesto amacıyla zamanında sınırsıza geçme kampanyası yapmıştık. (O zamanlarda çoğu kişiyi söyledikleriyle vazgeçirmeye çalışmıştı personel) Birçok kişi geçti. Telekomun isteği ise tam tersine kotalının yaygın olmasıdır. Çünkü karasanın dediği gibi düşük hız düşük kota gibi uygulamalar ile ülkemiz baştakilerin sayesinde bu konuda da çok geri ve kazıklayıcı olmaya devam ediyor. Onlarsa sorunları yavaşlıkları gidermek adına hatları yenilemek-çoğaltmak yerine hatlara az kotaile daha çok kişi yükleyip karlarını katlamak derdinde. Bir de çoğu insanın kotalı internetinin ilk zamanlarında anlamadığı için sınırı aşıp felaket faturalar ödemesi de onlara çok iyi geliyor. Daha neler var neler telekomda yakınlarınız varsa zaten bilirsinz.. Bu yüzden sürekli kotalı daha iyi gibi gösteriliyor bu indirimlerle. Tabi sürekli nette olmayan ya da pek indirmeyen kişiler için kota uygun... Bizde neden hepp bazılarına dokunamazlar ama onların açgözlülüğü ile götürdüklerini insanların elektriğine suyuna internetine geçirerek çıkartırlar sürekliii konu iyice uçmadan sustum :badgrin: :x

Sayfayı Paylaş