Arnold Ayağını Kırdı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sarc4stic tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Schwarzenegger ayağını kırdı

A.A.

Kaliforniya Valisi ünlü sinema oyuncusu Arnold Schwarzenegger, kayak yaparken ayağını kırdı.

Valilik sözcüsü Adam Mendelsohn, Schwarzenegger'in, Sun Valley'de ailesiyle birlikte kayak yaparken ayağını kırdığını söyledi. Sözcü, dün sabah hastaneye kaldırılan 59 yaşındaki Schwarzenegger'in sağ uyluk kemiğinin kırıldığının anlaşıldığını belirterek, geceyi Sun Valley'deki evinde dinlenerek geçiren Vali'nin Noel tatilini geçirdikten sonra Los Angeles'da ameliyat olacağını kaydetti. Schwarzenegger, geçen yılın Aralık ayında da kalp sorunu yüzünden hastaneye kaldırılmıştı.

Geçmiş olsun Arnie ;)

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    yeri gelmişken söylemek istiyorum. arnie kalp ameliyatını (by pass ameliyatı) kullandığı aşırı steroidler yüzünden oldu.

düşünüyorum da bu adamın her türlü imkanı var, parası var, özel doktorları var iken böyle bir ameliyat olma ihtiyacı duyuyorsa, bilhassa Türkiye deki bilinçsiz kullananların ileride ki sonunu düşünmek bile istemiyorum.

bu arada böyle bir yazı buldum nette;

"Terminatör iğneyi görünce bayılıyor

Conan ve Terminatör rolleriyle tanınan Arnold Schwarzenegger'in iğneden ödü kopuyormuş. Şimdi California Valisi olan aktör, iğne olurken bayılma raddesine geliyormuş." :lol: :lol: :lol:

diyeceksiniz ki, iğneden korkuyorsa nasıl kullandı steroidi? bende ona gülüyorum. bir düşünsenize, deli gibi antrenman yapıyorsunuz, feci kabarmış vücudunuz.

ama iğneyi görünce fare görmüş fil gibi kaçacak yer arıyorsunuz. karizma yerlerde tabiiki :lol:

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yalan haberdir be kardeşim olurmu öyle şey, zamanında kevgire dönmüş bir adam nasıl olur korkar iğneden, insan korkusuyla o kadar yüzleştikten sonra zannetmiyorum ki görünce bayılsın

4. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Belkide zamanında kullandığı iğnelerin kötü etkilerini yaşadıktan sonra iğneden korkuyodur normal bence o iğneler yüzünden defalarca ameliyat olmuş hemde çok tehlikeli ameliyatlar.

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Belkide doğrudur :) ,,nereden biliyorsunuzki,,
    Çünkü bende defalarca iğne olmama rağmen bugün bile ne zaman iğne olsam ecel terleri dökerim :) ha bu arada;
    geçmiş olsun Arnie....

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold'ın kalp hastalığı buyuk oranda genetik, neden derseniz babasıda 50'lili yaslarda kalp krizinden ölmüstü.
    Bu herseyi acıklamaz ancak genetik faktörün önemini biliyoruz, o sebeple Arnold'ın anormal ilac kullanmasi elbette saglıgını olumsuz etkilemistir ancak eminim babası 95 yasinda ve hala yasayan bir adam olsaydi Arnold'in kalp hastasi olma riski cok cok daha az olacakti.
    Buna bir ornek... Babannesi hala yasayan ve hala bir paket kalitesiz sigara ictigini bildigim eski mudurumu ornek gosterebilirim.
    Kadin 93 yasinda, 70 senedir sigara icip yasamasini genlerden baska bir seye baglayamiyorum.

7. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İyi olmuş arni ;:::) ye darısı stallone nin başına

Sayfayı Paylaş