arnie backstage

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve StRoNgMaN tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

2. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Yanılmıyorsam arnoldun yanındaki reg park yıllarda filmlerini izlediği idolünü daha sonra bir yarışmada geçiyor kendisi için çok gurur verici bir şey ama arnold şu bb tarihindeki en şanslı adamlardandır mesela bir lou ferrigno aynı zamanlarda hulk dizisini çekmişti ayrıca bir dolu herkül filimleri vardı tabi hepsi cok uyduruktur hatta lou ferrignonun bir herkül filminde tarladan eve döner ayının babasını öldürdüğünü görünce ayıyı yumrukla uzaya fırlatır filan ama aynı şekilde arnoldun HERKÜL NEW YORKTA diye bir filmi vardı akıllara zarar tahminim ilk filmi bu kadarmı kötü olur olimpiyat sporcularıyla central parkta cirit atar dünyayı dolaşır uzun atlama yapar kum havuzunun öbür tarafına zıplar hatta en komik sahne kızla new york müzesinin önünde atlas heykelini görürler atlas sırtında dünyayı yı taşıyordur kıza haa ben bunu iyi tanırım bizim memleketten filan der (kendi de zeusun oğlu) yaa konuları uzattığımın farkındayım ama hayatta hırsın kadar şansında olucak yoksa bir numara olmuyor HERKESE BOL ŞANSLAR.....................................[​IMG]

3. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    arkadşlar yine ben resim yüklemeyide yeni öğrendim yakında sannerdan taratırsam sizlere tevfik ulusoğlunun avustralyada dünya şamğiyonu olduğu aynı yarışmada ahmet enünlü 4. olmuştu flex dergisinden resimleri ve en önemlisi benim türkiye tarihinde idolumdür ADNAN SIR ın (ne yazıkki bu frforumda resimleri yok) resimlerini yolluyacağım ama önce arnoldla ilgili olarak bir iki az bilinen bilgi vermek isterim arnoldun yıllarca türkiyede de oynayan sanfrancisco sokakları dizisinde bir bölümünde sant okulunda öğrencilere nü pozlar veren bir kişiyi canlandırdığını biliyormusunuz ???????????
    bu dizide micheal douglasla oynamıştı daha ilginci michealın babası olan kirk douglaslada cok uyduruk kaktüs jack diye bir filmi vardır ...ama dediğim gibi adamda şans ta var yahu yazık lou ferrigno 2005 yılında hala dev gibi ama para kazndığı yok arnold vali oldu ötesi varmı?????[​IMG]

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold San Fransisco sokaklarında, beğendiği kadınlardan yüz bulamadığında onları döverek öldüren kendine güven sorunları olan narsist bir vücutçuyu canlandırıyordu.
    Kaktüs Jack filmi için iyi eleştiriler okudum, çok keyifli bir aile komedisiymiş.

Sayfayı Paylaş