Armut vücudluyum.Nasıl bi yol izlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xcheque tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar herkese.Ben 1.72 boyunda 65 kiloyum.Geçen seneye kadar 87 kiloydum sonra aç kalarak zayıfladım ve haliyle kas kütlemde eridi gitti ayrıca çok orantısız kilo verdim.Üstüm(omuz,göğüs bölgesi) incecik kaldı ama alt tarafım(basen,kalça çevresi) hala kalın.Bildiğiniz armut vücutluyum yani.Basen ve kalçamı eritip sonrada vücut yapmak amacıyla salona yazıldım bugün.Hoca aynen şunları söyledi bana: Seni direk temel programla başlatacağız, kardiyo yapmayacaksın.Basenler için arada bacak çalışırsın zamanla erir onlar merak etme dedi.Ama ben pek ikna olmadım söyledikierine.Şimdi benim ne yapmam gerek akıl verin bana Lütfen !

2. bodyboyy

bodyboyy Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vücutta yağ oranı fazlaysa kardio yapmalısın yapman gerekir bacak çalışarak orda ki yağların gitmesi öyle kolay değil. Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok zaten. Sen kardiyonu yap yağlar gitsin ama ağırlık çalışmalarına daha çok önem ver ki yağ yakarken kas kaybetmeyesin üzerine kas inşa edesin.

3. mtnts

mtnts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.Yeniyim. 1.78 boyunda 64 kiloyum. amino asit ve proteinlerle birlikte 6 aylık bi süreçte kas kütlemi geliştirmeyi hedefliyorum. nasıl bir yol izlemeliyim tavsiye verirmisiniz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:40 ----------

merhaba arkadaşlar.Yeniyim. 1.78 boyunda 64 kiloyum. amino asit ve proteinlerle birlikte 5 aylık bi süreçte kas kütlemi geliştirmeyi hedefliyorum. düzgün çalışma amino asit ve protein yardımıyla ne kadar bi gelişim başarabilirim? nasıl bir yol izlemeliyim tavsiye verirmisiniz

4. Hititli Eragon

Hititli Eragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şu an durumun nedir bende aynı sorundan muzdaribim

Sayfayı Paylaş