Arm Curl Machine

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve enzy tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enzy

enzy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Vücut Geliştirme, Basketbol
    Yer:
    İstanbul
    14 yaşında 1.78 boyunda 73.5 kiloyum ve salona pazartesi günü başladım ve 4 gün gittim (pazartesi-çarşamba-cuma-cumartesi). Dün gittiğimde göğüs-biceps çalışıyordum sıkıntı yoktu fakat son olarak biceps için bir hareket yaparken, internette arm curl machine diye yazıyor bileklerim acıdı ve setleri 4-5 tekrarda bıraktım bunun sebebi nedir?

2. Fitto

Fitto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim arm curl ilk başlayanlar için her zaman zor bir harekettir.Bicesp kaslarını biraz daha güçlendirmen gerekiyor.İlk 1 ay dumbellarla çalış 2.ayında arm curl e geçersen rahatca yapabildiğini görüceksin

enzy bunu beğendi.
  3. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    scott curl galiba.ben 8. ayımdayım ben bile zor yapıyorum :) ayakta 30kg ile rahat yaparken oturarak 15i zor basıyorum mesela.dumbell curl, hammer curl yeterli olur şimdilik.
    + olarak hareketleri tek tek ve yavaş yap, tek tek derken önce sağ kolu sonra sol kolu :)

enzy bunu beğendi.
  4. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben bu hareketi z bar ile yapıyorum sizce makinada daha mı yararlı olur acaba ?

enzy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş