1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaslar yeni basladim hic anlamadigim konulari actim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muhoemin tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muhoemin

muhoemin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben bir yandan diyetle kilo veriyorum diger yandanda vucut gelistirmeye basladim planim oglen civari 45 dk tempolu yuruyus aksamlarida spor salonu imkanim olmadigi icin ayarlanabilir dumbell set aldim 2 kg dan basladim sayin flexor hocanin evde calisma konusundaki hareketlerini yapiyorum fakat 4*5 gibi terimler kullanmista ben bu hareketler haftada kac gun ve kac kere yapacagimi anlamadim yardimci olursaniz sevinirim vede bunlari birebir uygularsam bi degisim gormem kac ay surer zamaninizi ayirdiginiz icin tesekkurler

2. body52

body52 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ordu
    4 set 5 tekrar yapıcaksın demek oluyor
    her set arası 45 sn dinlenme süresi.

pzrt=göğüs-kol
    çarşamba=omuz-triceps
    cuma=bacak sırt yaparsın
    beslenmen iyi olursa 4-5 aya gözle görülür bir değişim olur gibi düşünüyorum(az da olsa bi değişim olur)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:04 ----------

Yalnız konuyu yanlış yere açmışsın.

Sayfayı Paylaş