ARKADASLAR YARDIM EDERMİSNİZ YENİ BAŞLADIM.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve saloman21 tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. saloman21

saloman21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLER MERHABA SİZLERDEN Bİ KAC ŞEY RİCAEDİCEM.
    ÖNCELİKLER : BOY:1.79 KİLO:59 YAŞ:19 VE KİLOMA GÖRE VUCUDUMDA AZ COK KASLARIM BELİRGİN.
    NASIL BESLENMELİYİM EVDE CALIŞIYORUM DUMBELL VE FİZİKSEL NASIL EGZERSİZLER YAPMALIYIM.
    İYİ BESLENİRSEM 7 AYDA KASLARIMDA GELİŞME OLURMU KULLANA BİLİCEYİM PROTEİN TOZU VS TAVSİYE EDERMİSİNİZ [GEREK VARSA]
    YAŞIMA GÖREDE ZAYIFIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM YARDIM EDEN HERKEZE TEŞŞEKUR EDERİM.

2. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Evde calismak icin yapilacak hareketleri yazarak anlatmak zor.Ama forumda arkadaslarin paylastigi kaynaklar var oradan yararlanabilirsin.Beslenme icinde kilon az bence kilo almalisin.7 ay icinde gözle görülür degisiklikler olacaktir.Tabi iyi beslenir, iyi uyur, iyi calisirsan.Protein tozu senin icin erken 2, 3 ay bekle sonra kullanirsin.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Flexor hocanin yeni baslayanlar icin programlari mevcut.neden onlara bakmiyorsun? Evde dumbella calisma programi bile var.
    Hatta yazdiklarina baktimda sen aç yeni baslayanlar bolumunu komple oku.sabit basliklarda hepsinin cevabi var :)
    GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. saloman21

saloman21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cok yiyorum kilo alamıyorum. bı doktoramı gitsem

5. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Tabiki gidebilirsin.

6. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bu cümleyi spora yeni başlayan yada zayıf olan tüm ektomorflar söyler kardeşim.Bende hep söylerdim işte şu kadar şunu yiyorum bu kadar bunu yiyorum ama olmuyor diye.Ama şimdi baktığımda kenime diyorum ki çok fazla yemiyormuşum.Emin ol kardeşim düzenli bir şekilde beslendiğin takdir de kilo alırsın.Tabi uyku-dinlenme-psikoloji çok önemlidir.
    1.Tavsiyem bol bol patates yumurta tavuk bulgur pilavı süt yoğurt tüket.
    2.Tavsiyem özellikle ektomorflar için bu spora ilk başlangıç bir spor salonunda olmalıdır.Ektomorfl bildiğiniz üzere çok zayıf ve her türlü sakatlığa açık bir vücut tipidir.O nedenle evde yapacağın yanlış bir hareket geçici yada daimi sakatlıklara yol açabilir.İlk 6 ay salona gittikten sonra evde devam edebilirsin.
    3.Tavsiyem ise henüz kesinlikle protein tozu gaıner v.b takviyeleri kullanma 3-4 ay düzenli sporunu yaptıktan sonra gerekli görürsen arastırarak supplement kullanımına yönel.

7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Mesela 1 gunde kac ogun yiyorsun neler yiyorsun yazar misin?

Mutfak aspiratörü olan cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. Algosberk

Algosberk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kilo alma sıkıntın olmasın ben 3 ayda 6 kilo aldım yavaş yavaş olması daha iyi hem daha sağlıklı hemde bölgesel yağlanma olmuyo bende hiç kilo alamıyodum ama sonra düzensiz ve gereksiz beslendiğimi düşündüm hep abur cubur yiyodum .kilom 59-60tı şimdi 65-66 tabi yanında sporda yapıyorum vücudu dengede tutmak için hala benimde kilo eksiğim var bi 6 kilo daha almayı planlıyorum şu tatilde .nasıl kilo aldım diye sorarsan ufak ipuçları yazim bende madde madde yazim
    1.her sabah ve akşam bi bardak süt içine bal filan katabilirsin
    2.kahvaltıyı iyi yap güne aç başlama yumurtan eksik olmasın 2-3 dilim ekmek peynir domates ama iyice ye
    3.arada bi yanında kuru yemiş bulunsun ağzına at hiç aç gezme
    4.ne kadar pilav makarna yiyosan hepsine yoğurt koy
    5.çay ve kahveden uzak dur
    6.yatmadan öncede dolapta uygun bişey varsa götürr.

Klasik öğrenci imkanlarıyla bunları söyleyebilirim öyle protein tozu filan kullanmadım . Kaslar 7 ayda rahat belirginleşir gibi geliyo bana zaten göbek olmadığı için 7 ay sonunda güzel bi görüntü oluşur diye düşünüyorum protein tozunada gerek yok bence başarılar dilerim

9. saloman21

saloman21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben58 kilo olmamA ragmen sabah 1-2ekmek yiyorum peynir salam bal derlen yiyorum ama duzenli yemiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Haziran 2014 ---
    2ay gitmiştim salona ama hoca eşliyinde calışmadım dumbel fillan harekete gore duzenli acıda calışa biliyorum zaten az cok kas var aclık kası bunları şişirmemlazım vucudum şekilsiz deyil zaten bana düzenli beslenme haftalıgı tavsiye edecek varmı ve gunluk ne egzesizi yapmalıyım evde kasın amartı istemiyorum 7 ayda yapa biliceyim

en iyi vücütu yapmam gerek azim disiplin var nasıl yapıcagımı ve gunluk nelerle besleneceyimi acıklayacak birisi varsa simdiden tesekur ediyorum65 70 kilo olursam mükemmel olacaktır
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Haziran 2014 ---
    Hocam sabah haşlanmış bazen kızarmış bal beyaz peynir cay

Öglen et yıyorum haftanın 4 gunu genelde bizim ailede beyaz et vazgecilmezdir bu nedenle bende yiyorum

Akşam belli olmuyo

Son düzenleme: 22 Haziran 2014
  10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :

Arama Kelimeleri :

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş