arkadaslar siz olsanız napardınız???

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aykutas tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar gecen sene uzaktan akraba bi kız vardı almanyadan teyzesi bizi evlendirmek istiyodu bigün bizi denk getirdi kızda beni çok begenmiş aşık olmuş almanyadan mesaj attı aradı hiç cevap vermedim , teyzeside aradı onunda telefonlarını açmadım ozamanlar üniversiteye yeni başlamıştım kız hep aklımdaydı ama çewremdede çok kız vardı uzakta oldugu için dönüş yapmadım kıza hiç , aradan 1 sene geçti kızı facede ekledim ben yazmadan o yazıyo hep gelince beni gezdirirsin annene selam söle falan benden ,4 5 tanede kız vardı facede durmadan duvarıma yazan kız soruodu durmadan o kim bu kim bigün kızın teki ewde viski şiseiyle beni fotogramı koymuş faceye almanyadaki kız gördü sewgilnmi o kim falan dedi içerken aranızda bişeyler geçiyomu falan bende yok dedim ondan sonra soguk konuşmaya başladı ,bende kafam güzelken bigün seni sewiorum die mesaj attım kıza faceden kız yazdı birbirimizi daha tanımıyoruz bile falan , daha sonra faceden nazlı diye bi kız vardı bende kıza dedim tamam sen bilirsin bende nazlıyla ewlenirim falan ,ondan sonra kıza 2 3 defa makarasına 1 senedir seni unutmaıorum falan dedim kız da yalan söleme falan dedi bende yalan deil dedim oda ozaman 1 senedir aklın nerdeydi falan dedi,bide kızla çok ilgisiz konustum bana işe giricem demiş sonradan konuşmalaraı okudum 3gün sonra ben tekrar hangi işe giricen diye sormusum kız daha önce sölemiş bana . kendimi hazır hissetmiodum sebeblerim vardı hazır hissedince sana geldim ,kızda şimdide ben kendimi ahzır hissetmiyorum benim sebeblerim var dedi,bende dedim tamam sen bilirsin istersen arkadas olarak konuşmaya dewam edebiliriz artık bu konuları sana hiç açmam dedim 3 5 gün daha konuştuk bi baktım kız beni faceden silmiş mail attım kıza bende dedim beni neden sildin bi hata yaptıysam özür dilerim sana karşı hislerim çok berrak benim falan diye..aradan 4 ay geçti kız ne mailime cewap verdi nede facesini açtı önerileriniz nedir sizce kız bana yolmu vermiş yoksa zamanında ben takmadım diye peşinden koşturmakmı istiyo ,sizce ne yapmayalım kızı ayarlmak içinnnn????

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    benim kafamda mı problem var yoksa biri sürekli benzeri senaryoyu yeni konular açıp önümüze mi sunuyor?

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    buraya konu açarken içiyosun galiba he...

4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaş ruh hastası kusuruna bakmayın.Sen bu kafayla kız ayarlamayı bırak yolda nasıl yürüyosun merak ediyorum.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kaç sefer sormuştu 4-5 kez oldu sanırım cevabını defalarca aldın daha ne yapmaya çalışıyorsun sanırım büyük sorunları olan birisin psikoloğa görün hobiler bul kendine iş ara çalış bu tip uydurma hikayelerle gelme buraya tamam herkesin hayatta sıkıntıları var işleri kötüde gitmiş olabilir ama böyle yaparak çözüm bulamazsın iyice içine kapanır mutsuz olursun

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Halen açık olan ilk başlıktan devam edin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş