Arkadaslar Lütfen Yardımm....!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aykutas tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar gecen sene uzaktan akraba bi kız vardı almanyada teyzesi falan bizi evlendirmek istiyodu kızla beni denk getirdi kız aşık olmuş bana almanyadan mesaj aradı falan ben o sıralar üniye yeni başlamaştım kıza cevap atmadım hiç sallamadım aradan 1 sene geçti kızı facede ekledim ben ayzmadan kız yazıo beni gezdirirsin gelince falan die bende kıza kafam güzelken seni sewiorum die mesaj attım kız dedi daha tanımıoruz birbirimizi falan o sıralarda da duwarıma birsürü kız yazıodu facede bitane kızda viskki şişesiyle fotomuzu koymuş ewde kız bana dedi içerken o kızla aranızda bişyler geçiomu o kız kim falan bende yok dedim öle bişey 3 5 gün daha konuşmaya dewam ettik kız beni hiçbişey demeden sildi faceden 3 4 aydır yok ortalarda sizce neden silmiştir beni??? eskiden ben sallamadım oda intikam almak peşinden koşturmak içinmi silmiştir yoksa yolmu vermiştir kızın teyzeside beni çok sewio sizce kızı ayarlamak için tekrar ne yapmayalım teyzesini mi arasam kızın teli bulup kızımı arasam yoksa bişey yapmasam da kız geri dönermi acil yardım edin lütfen?????

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Danny Boy junior,
    böyle konuların uzmanı az sonra cevap verir

3. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    slm

eger gercekten ıstıyorsan senı sıldıgı ıcın psıkolojık bır yaklasım degılse ..kısaca takıb edılmenın bırakılmasıyala gelen bır gaz degılse yada bende kendıme soyle sormustum benzer bırsey de gelse hergun s ana senı sevıyorum dese gotun kalkarmı.... yoksa yooo degısmez ondan artık sogumaz artık gerceketn ıstersen ara bı sekılde ulas nasıl ulastıgın onemlı degıl gercekten cok pısmanım ozur dılerım sana hakettıgın degerı gercekten verecegıme soz verıyorum dersen sana yusde 100 donucek ama dedıgım gıbı olay sende bıter onemlı olan senın ona sahıp cıkıp cıkmayacagın bu kadar basıt kız senın..

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş