arkadaslar gogusumu zedelemisdim zorlamadan gecmedi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve balozgur tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. balozgur

balozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar göğüs kaslarimi zorlamisim 1 ay oldu hala icerde morarmis deriye basarsiniz acir ya oyle bi aci oluyo sol gogusumde. (kardiyolojik ve ak ciger muaynesi yapdirdim ) normal mi szce

2. Yigitiss

Yigitiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Personal Trainer
    Daha detaylı bilgi ver ne şekilde zorladın ve imkanın varsa resim atmalısın.Tabiki normal değildir bunuda bil.

3. balozgur

balozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Body antremanindan once kum torbasi calisdim ve ertesi gün agri vurdu siddetli sekilde bende kalp doktoruna gittim kas agrisidir dedi ve 1 hafta dinlendirdim bölgeyi sonra 4 gün ust uste crossfit antremani yapdim son Crosfitt antremani yapdigim gün göğüs icin body hareletleri yapdim 1 ay şiddetli agri cektim fakat suan agri degil arada batma gibi oluyo hareket ettirince yada ettirdikden sonra detayli bi kardiyoloji muaynesi de yapdirdim göğüs yapısında bozulma yok doktor bakdi

4. Yigitiss

Yigitiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Personal Trainer
    Ortağım ilk başta detaylı bir şekilde doktora görünmeni öneririm ve o batma ve sızı geçene kadar çalışma yapma önemli olan sağlık eğer orası kan topladıysa belki yırtılma veya zedelenme olmuş olabilir.Antreman yapma sakın.Beslenmene dikkat et.

5. balozgur

balozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagol hocam bende kalp diye korkmusdum şükür problem yok. Ama 4d görüntüleme varmis liflere ve kaslara baktirmayo düşünüyorum

6. Yigitiss

Yigitiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Personal Trainer
    Kesinlikle baktır derim hocam bir sorun olursa yolarsan cevap yollarım kendine dikkat et bencede kas zedelenmesidir.Oraya kan orutması ezilme vb varsa

Sayfayı Paylaş