arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var,çok önemli!!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve noble_man tarafından 10 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende şu anda plastrone apandisit var,yani karın bölgemde katılaşmış bir iltahap kitlesi var.ama body'yi bırakmak istemiyorum.yapmak istiyorum.acaba ben karına yüklenmeden,sadece kol göğüs omuz,kanat çalışsam karın kaslarına yüklenmiş olur muyum?yani bu bölgelerdeki kasların çalıştırması karın kısmını etkliyor mu?doktor yapma dedi,ağır spor yapmayacaksın dedi.ama ben merak ettim,karına hiç yüklenmeden beanc sehpamda yine dewam etsem karna yüklenmeden acaba bir zarar gelirmi diye?arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum.bu benim için çok ama çok önemli :( :( :(

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    o kitle alinabiliyor mu ?

3. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kitle olarak alınamıyor,organlara zarar verme riski var çünkü.o yüzden şu anda antibiyotik tedavisiyle yumuşatmaya çalışıyoruz.ama asıl önemli olan ben vücdun üst bölgelerini çalıştırsam oraya bi baskı bi ağırlık uygulamış olurmuyum?????????

4. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Önce sağlık! Bunu hiçbir zaman unutma arkadaşım. Tedavin bitinceye kadar doktorunun dediklerinin dışına çıkmamalı ve tedaviyi olumsuz yönde etkileyecek fiiller içerisine girmemelisin. Bu problemi atlattığında tekrar daha sıkı bir çalışma programına girerek arayı kapatırsın. Geçmiş olsun...

Sayfayı Paylaş