arkadaşlar yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tag tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar, elimde olan supplementleri yazıyorum;

- Dymatize Super Mass Gainer
    - Gaspari Glutamine (toz)
    - Optimum Creatine
    - Dymatize Bcaa (toz)

birde eczaneden APİKOBAL B12 vitamini aldım

yarın ürünleri kullanmaya başlıcam anteraman günlerimde ve off günlerimde nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz (sabah-öğlen-akşam-yatmadan önce) yardımlarını bekliyorum arkadaşlar teşekkürler ... :)

2. Berkovicc

Berkovicc Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Butun gun dogal besinlere odaklan.Gainer lardaki basit karbonhidratlar antrenman sonrası dısında insulin salgılatarak yaglanmana sebep olabilir.Gunduz bunları kullanma antrenman oncesi bcaa ve creatine kullan antrenmandan sonra da hepsini birlikte kullan gainer daki basit karbonhidrat insulin salgılatıp butun creatine glutamin bcaa ve proteinleri kaslarına pompalar ve antrenmandan sonra yıpranmıs kaslar butun besinleri emer.Boyle yaparsan sonuc goreceginden oldukca eminim ama gunduz bol bol yemek yersen tabii

tag bunu beğendi.
  3. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. sabah kalktıgım zaman karbonhidratman almamamı tavsiye etmişsiniz. günde kaç defa almamı ve off günlerde nasıl kullanabilirim ?

4. Berkovicc

Berkovicc Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidratı Gainerdan almamalısın ama gun boyunca kaliteli proteinlerle birlikte amacına yonelik miktarda kompleks karbonhidrat tuketmelisin. Off gunlerde ise proteini yuksek tutup karbonhidratı dusurebilirsin.

Sayfayı Paylaş