Arkadaşlar Yardım edermisiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve time2burn tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. time2burn

time2burn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, yaşım 25 çocukluğumdan beri hiç kilolu olmadım oldum olası hep, bir kaç ay önce zayıflığımdan dolayı doktora çıktım ve metabolizmamın hızlı çalıştığını söylemişti. Gerçi çokta yemek yiyemiyordum iştahım hep kapalıydı.

15 gün önce spor salonuna yazıldım kilo alabilmek için düzenli olarak 2 günde bir spor yapıyorum hocanın verdiği listeye göre.

Ayrıca eczaneden Bulk isminde kilo aldırıcı takviye (toz) satın aldım ve spordan sonra 2 ölçek süt ile birlikte kullanıyorum. İlk günlerde çok fazla kas ağrısı çektim ama artık vücudum alışmaya başladı zayıf olmama rağmen kaslarımda gözle görülür bir sıkılaşma ve gelişme var gibi. Yemek düzenimi değiştirdim, her sabah 5 yumurta, tereyağ, süt, peynir gibi şeyler yiyorum üzerine 2 ölçek bulk içiyorum. öğle yemeklerinde iş yerinde genelde etli yemekler pilav, nohut ve makarna sık sık çıkıyor, öğle yemeklerimde bu şekilde oluyor, gün arasında bol bol fındık, badem, kuru üzüm yiyorum ve gün arasında en az 1 litre süt içiyorum. Akşam yemeğinde mutlaka etli pilav, haşlanmış patates, yoğurt vb. şeyler yiyorum ve yatmadan önce mutlaka bir tabak yoğurtlu veya peynirli makarna yiyiyor ve yatmadan önce 2 ölçek bulk yine içiyorum.

Böylelükle 15-16 gün gibi bir sürede 52.8 kilodan 56 kiloya çıktım. tahminlerime göre 66-67 kiloya kadar boyumla orantılı olarak çıkmam gerekiyor. Sizce bu şekilde devam mı etmeliyim, ek olarak neler yiyebilirim ? ve Bulk isimli takviye (toz) bitmek üzere, benim hangi takviye ve kilo aldırıcıya ihtiyacım var veya hangi kilo aldırıcıyı almam gerekiyor, piyasada o kadar çok çeşit varki hangisini ve neyi alacağımı şaşırdım, herkes farklı birşeyler söylüyor. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfen?

Değerli arkadaşlar tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum, hemde merakla. çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme: 27 Aralık 2013
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş