Arkadaşlar Yüzme mi Fitnes mı ?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve babunn tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 18 1.85 boy 86 kg civarların dayım bel çevresi 103 cm falan . Arkadaşlar şimdi yaz mevsime kadar . Diyette yaparak yağlarımı yakmak istiyorum acayip yağlı bir vücudum var . Aşırı yağ olmayan noktam yok ta denebilir . Bacak bel çevresi vs... Vücudun her yeri diyebiliriz . Şimdi ben bu sene bu yağlardan kurtulmak istiyorum , en hızlı şekilde . Hani en azından yaz mevsimi başlangıcına kadar bu yağların hepsinin yakılmış hafif kaslı , Bir vücudum olsun istiyorum . Yaz mevsiminden sonra da kas inşasına geçmek istiyorum . Yağsız vücudu şekillendirmeye vs... Yani yazdan sonra bırakmıyacam sporu devam edicem .Şimdi yüzmeye git tüm yağları yak 4-5 ayda ondan sonra yaza kadar fitnes git diyenler var . Yaza kadar yüzme git diyenler var . Fitnes git diyen olmadı yağ yakımı için . Evet arkadaşlar bu konuyla ilgili yardımlarda bulunursanız çok sevinirim .

( Dip not: fitnesa gidersem haftada 3 gün gidebilirim onda da max 2 saatlik bir zamanım olur gittim günler için . Düşmek istedim kilo 65-66 civarı bir kilo heralde o kiloya düşersem vücudumda pek yağ kalmaz )

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    walla bn yzmeye gdyorum 13 kilo werdm suan itıbarıyle 2 ayda ama bnm diette çk sıkı sn wermem gerekn 5 KILO KLDI;bnce yzmeye gt protein agrlıklı bslen

3. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buyuk ihtimalle yuzmeye gidicem ..

4. Di@blo

Di@blo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl yüzdügüne bağlı kaç gün yaptığında önemli
    1 saat serbest stil yüzüp 4-5 gün yaparsan fitness çok etkili olur ama haftada 2 gidersen pek etki göremezsin beslenmede çok önemli.

Sayfayı Paylaş