arkadaşlar vg'de 6 .haftam yardımcı olabilirmisiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bilbal tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bilbal

bilbal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    sa arkadaşlar benimde bir sorum olacaktı.benim sporda bu hafta 6. haftam olacak.3 çeşit antrenmanım var.bunları ayrıntılı yazmak istiyorum.
    1.Antrenmanım sırasıyla :
    Bench Press, dambell sıkıştırma, üst göğüs, üst göğüs sıkıştırma, alt göğüs, pullover, sehpa pazu, dambell pazu, konsantre pazu
    2.Antrenmanım :
    Bar arka omuz, bar ön omuz, omuz yana açış, makina omuz, bar tutuş çene altı, bar trapez, barla alına çekiş(triceps) fransız triceps, halat triceps
    3.Antrenmanım:
    Lant enseye çekiş, lant göğse çekiş, lant dar çekiş, bar kanat, kürek, dambell kanat, 45 lik bacak, ön bacak, arka bacak
    Bütün antrenmanlarım 4x10 ve ortalama 2 saattte bitmiş oluyor.bunları haftada 6 gün yapıyorum ve sadece pazar günü çalışmıyorum.beslenmeme dikkat ediyorum.şekerli asitli ve fast food ürünlerini tamamen yemiyorum.büyük ölçüde azalttım.hergün almam gereken protein karbonhidrat miktarına dikkat ediyorum ve yeterli şekilde almaya çalışıyorum.sporumun 4. ayından sonrada weider premium whey protein almayı düşünüyorum.buraya kadar bana yanlış yaptığım durumlarımı söyleyebilirmisiniz?

Bu arada yaşım 19. boy 1.83 kilo 88.omuz çevresi 119 cm.göğüs çevresi 101 cm.bel çevresi 94 cm.
    önerilerinizi bekliyorum..

2. bilbal

bilbal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    hadi millet ve sayın moderatör abi ve kardeşlerim sizden birşeyler bekliyorum..

Boş mesaj atmayınız! Forum kurallarını okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Aralık 2013
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    2 saat idman süresi fazla.

Büyük kas gurupları 3 ya da 4, küçükler için 2 ya da 3 egzersiz seçmelisin. Bir idmanda toplam 9-10 ya da 11 egzersiz olmalı ve en fazla 90 dk. sürmeli. Vücudu 2 ye bölerek çalışmak seviyen için daha uygun olabilir.

1. antrenman
    2. antrenman
    off
    1. antrenman
    2. antrenman
    off
    off

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

linkteki örnek antrenman programlarını inceleyerek fikir edinebilirsin. beslenme ve supplement kullanımıyla da ilgili başlıklar mevcut.

MountainBiker ve bilbal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş