Arkadaşlar tavsiyeniz lazım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve STEWARTORG tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. STEWARTORG

STEWARTORG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben BSN SYNTHA 6 kullanıyorum. Proteinden de memnunum. Fakat bir arkadaş bana bu proteini tavsiye etti Ultimate Prostar %100 Whey 2390 Gr | Supplementler.com Kullandığım en iyi protein dedi. Ama bana puanlar çok düşük geldi. Sizce hangisini kullanmalıyım? Bir de bana bir aminoasit önerisi yapabilir misiniz? Bsn Amino X 435 Gr | Supplementler.com bu veya bu Scivation Xtend 375 Gr | Supplementler.com benim kafamdakiydi. Universal Amino 3001 de düşünebilirim. Yani kafam çok karışık arkadaşlar :) Açıkçası bu işlerden pek anlamam. Şöyle bana iyi kombin oluşturabilir misiniz? 3 Aydır yapıyorum. Boyum 190 Kilom 76. Hedefim Hacim kazanmak ve kas kütlesi.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ocak 2014 ---
    Protein olarak bu Musclepharm Combat Powder (Yeni) 1814 Gr Çİkolata + Shaker | Supplementler.com ve bu Hardline Whey 3matrix + Shaker | Supplementler.com seçenekler de var kafamda..

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben de hardline whey 3matrix kullanıyorum , hem suyla çok rahat içiliyor(çilekli olan) , hemde performans olarak memnunum, protein oranıda zaten gayet iyi , tavsiye derim.

3. STEWARTORG

STEWARTORG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim verdiğim linklerdeki diğerlerine kıyasla daha mı iyi hocam? BSN SYNTHA 6'ya kıyasla mesela?

Sayfayı Paylaş