Arkadaşlar Salona gidemiyorum,Motivasyonum yok!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gemre96 tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Arkadaşlar okuldan eve geliyorum.Direk uykum geliyor.Okulun spor salonuna ücretsiz olarak tek ben ve 2 arkadaş gidiyoruz.Saat 1'de 3'e kadar zamanımız var.Ama çok halsiz oluyorum.Motivasyon videolarını izlemiyorum.Çünkü orada vücutların streoid ile yapıldığı aklıma geliyor.Yine motivasyonum kaçıyor.Yardım edebilir misiniz?:(

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vücudlar Streoid ile yapılmıyor Streoid destekli olarak biraz daha hızlı gelişim gösteriyor diyebiliriz.Bu mesela beni hiç ilgilendirmiyor böyle düşünebilirsin birisi streoid kullanmış kullanmamış banane diyor geçiyorum.Öğlen uykunun gelmesi çok acayip geceleri 8 saat uyuyorsan kendini alıştırmalısın dostum saat 1den 3 e kadar olan süreç 2 saatlik bir süreç ısınmaydı , esnemeydi - ağırlık antremanıydı soğumaydı derken 1:30 saatte veya 2 saatte antremanını ayarlayıp bitirip geri gelebilirsin.Uyku olayı öğlen uykunun gelmesi çok acayip , eğer gece 24:00dan sonra yatıyorsan sabahcısın heralde okuldan geliyorum demişsin.ben mesela sabah 6 da kalkıyorum bende 24:00da yatsam uyku dolu gün geçiriyorum buna dikkat etmelisin , birde okuldan eve gelince antreman öncesi beslenmeni çok iyi tut bol proteinli ve karbonhidratlı ve onları yedikden 1 saat sonra antremana koşmayı dene yani severek gitmeyi , ben müziklerle ve kendi vücudumu görünce antreman yaparken hırslanıyorum.Yani evde çalıştığımdan altımda şort üstüme bişey giymiyorum çalışıyorum hem bir dumbellı veya halteri kaldırırken biceps mesela böyle kaldırırken maksimum büyük gözüktüğünü ve damarları görmem beni mesela motive ediyor.Ayrıca müzikte var yani :) Eminem - Your Lose Self mi neydi şarkının adı açıyorum şarkıyı gaza geliyorum.Tarz tabi bu müzik konusunda işin içine giriyor ama beni gaza getiren az şarkı var.Tavsiyem müzik , beslenme , uyku bunlara dikkat etmen.Benim yaptığım gibi salonda üstünde bişey olmadan çalışma şansın varsa tavsiye ederim ilk ay ki hallerimi hatırlıyorum şimdiki kaslarımı görünce seviniyorum.

gemre96 bunu beğendi.
  3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Kislari bendede oluyor motivasyon düsüklügü. Ama yazin keske calissaydim diyeceksin, onun icin aksatmadan git

gemre96 ve eco123 bunu beğendi.
  4. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zayıf olduğum için benim de gidesim gelmiyor..ayrıca kunduracı göğsü var bende..bu da motivasyonumu ciddi şekilde düşürüyor..:(

gemre96 bunu beğendi.
  5. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Teşekkür ederim.Tamam herşeyi hallettimde şu okuldan eve gelince direk uyuma ve yorgunluk gidemememin en büyük nedeni.Ayrıca okulda ders 7.30'da başlıyor.Saat 6'da uyanıyorum.Genelde saat 12-1 gibi uyuyorum.Şu uyku ve yotgunluk problemini çözsem sorun kalmıyacak...

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yorgunluk olayı sana öyle geliyor olabilir veye alışmışsındır , ben sabah 6da kalkıyorum 7de okul yoluna çıkıyorum 9da ders başlıyor 10 dk geç kaldığım bilen olur neyse 10 ders pazartesi salı akşam 7de evdeyim.sabah 6 akşam 7 :D akşam yemeği üstüne bir kahve uykum felan gelmiyor hiç enerji patlamasıyla antremana atlıyorum aralarında zaman var tabi...

gemre96 bunu beğendi.
  7. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Harbiden vay bethums:.Umarım ben tekrar pazartesi günü başlayacağım.Haydi bakalım inşallah.bench_O

8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    mma- ve gemre96 bunu beğendi.
  9. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
  10. Psychosocial

Psychosocial Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Son düzenleme: 15 Aralık 2012
    gemre96 bunu beğendi.
  11. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Şöyle bir yazı okumuştum bir yerde tam hatırlamıyorum ama..

''Motivasyon senin içinde , kimse spora gitmen için yalvarmayacak''

gemre96 bunu beğendi.
  12. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Teşekkürler hepinize.Bugün salona girdim taktım kulaklığı açtım Ke$ha Die Young'ı sonra Supernatural'ı zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş