Arkadaşlar rica etsem birazcık yardım edebilirmisiniz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba :D
    Ben bu işe yeni başladım karın kası için bana antreman programı hazırlaya bilirmisiniz rica etsem benim yapabildigim hareketler ve sayılarını aşagıda verdim umarım kuralları ihlal etmemişimdir şimdiden teşşekürler :D

normal mekik: 20

adını bilmiyorum saga sola yaslanıyorsun: agrıyana kadar

bacakları yukarı kaldırıp indirme(adını bilmiyom): 8

başka hareketler önerirseniz yeni bi programla sevinirim :)

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunlar yeterli.

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum program söyleseniz normalde uyguladıgım sistem

Mekik:20 15 20 15

bacakları yukarı kaldırdıkları hareket: 7 6 7 6

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:05 ----------

Koca forumda bir kişi bile yokmu arkadaşlar yapmayın böyle sizin kadar bilgim yok bu konuda soruyorum yardım etseniz fena olmaz

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İstemediğin kadar karın programı sana :) Ab Workouts: 100+ Free Ab Workout Routines | Muscle & Strength

Ama şu anda yaptığın da her yönden karnı çalıştırıyor. Aynı hareketleri yapmaktan canın sıkılmadıysa değiştirmeyebilirsin. Bacak yukarı kaldırma 6-7 tekrarda tıkanıyorsan tekrar sayısını arttırmaya çalışabilirsin, mekiği tekrar sayısını düşürüp göğsüne ağırlık koyarak yapabilirsin. Bacak kaldırmanın yerine hanging leg raise veya knee raise koyabilirsin, o kadar çok karın hareketi var ki...

Aslann bunu beğendi.
  5. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum çok teşekkür ederim bu forumda dalga geçilicek başlıklarda açmıştım zamanında ama şimdi görüyorum ki sizin gibi yaptıgı spor gibi yardım etmeyi seven arkadaşlarımızda var çok teşşekür ederim

Sayfayı Paylaş