arkadaşlar programım ve çalışma günlerim sizce nasıl

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tunerboy tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle herkeze selam .
    arkadaşlar 6. ayımdayım bu sporda optimum nutrution whey kullanıyorum şu anda yarin ise creatin ve gainer alıcam neyse konumuza geçelim
    boy:1.78
    kilo:65
    arkadaşlar hocam yeni program verdi 2 ayda 1 program deişiyoruz daha doğrusu sizce programım nasıl tecribeli arkadaşlarımızın ve abilerimizin görüşlerini almak istedim
    1.GÜN----
    1:bech press
    2:dumbell press
    3:üst göğüs press
    4:dumbell üst göğüs
    5:kelebek
    6: plavur
    7:önbacak
    8:arkabacak

2.GÜN ----
    1.bar köll
    2.alnatrisep
    3.skot
    4.pustan
    5.konsatrayan
    6.fransız telde
    7.hamır

3.GÜN----

1.omuz press
    2.omuz yana açış
    3.ön omuz press
    4.arka omuz dumbell
    5.çeneye çekiş
    6.sırta çekiş
    7.mideye çekiş
    8.telde çekiş

NOT: ARKADAŞLAR HAREKETLERİN İSİMLERİ YANLIŞ OLMASI OLANAĞI YÜKSEK BEN HOCANIN YALŞANCISIYIM BÖYLE YAZMIŞ PROGRAMIN KARTINA SAYGILA R.......

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

her arkadaşlar bu arada çalışma günlerrim :
    SALI
    PERŞEMBE
    PAZAR.

2. ramley

ramley Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    göğüs programında 6 hareket var. eğer yarışmacı değilsen bu çok çok fazla. hiç fly hareketi göremiyorum 4 tane press yaptığını bir duyan olsa forumdaki üstatlardan, salonunu değiştir derler.
    iki pres iki açış girmelisin. bu bile en ağır antrenmandır.
    biceps için scot = barbell curl ikisi aynı yere vurur birini seç onu yap. https://www.bodyforumtr.com/vbforum/biceps-antreman-t8300.html burada yazıyor

3. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    bu kadar cok hareket yapabildiğine gore agır calışmıyor olmalısın. agır giren adam bu kadar performansı zor verir. hızlı bir şekilde kutle almak istiyosan agır kilo gir tekrar sayıların 5-7 aralığında olsun set aralarında 1 dk dan fazla dinlenme. 5x5 bench yap peşinden 5x5 incline bench yap.hakkını verirsen demek isteyeceğimi anlayacaksın

4. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Salonun karşısında 1 salon daha var arkadaşlar ama orada body hocası yok teakwando hocası body dersi veriyo sizce karşıdaki salona gidip programımı kendimmi düzenlesem daha iyi olur yoksa bu hıcanın salonunda kalıp kendi yazdığı programdamı kalsam ? Sizce

5. ramley

ramley Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13

Sayfayı Paylaş