arkadaşlar mermerciye tavsiye lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mermerci tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mermerci

mermerci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkese merhaba antalyadan aranıza yeni katılmış ve nictende anlaşıldığı gibi mermer inşaat ustasıyım ve tavsiyelerinizi istiyorum genel olarak aslında birçok inşaatçı arkadaşımın yaşadığı sorun kaslarımızın gelişmemesi ne kadar dirençli ve güçlü olsakta ne yaparsak yapakım gelişme yok yaklaşık 4 ay önce almış olduğum 10 kilolu dampıltakımlarıyla bady forumlarını takip ederek kendime birşeyler katmak istedim ama birçok faktörü öğrendiğim halde kaslarımı dinlendiremeiğimen dolayı baya bi uğraş veriyorum yani bigün oldu bigün overtrning kaslar derken derken biraz neyin ne olduğunu anladım artık şuan hafatda 2 gece antreman yapabiliyorum güzelde sonuçlar alıyorum daha bir hafta önce almış olduğum hardline yüzde 100 whey sayesinde birazdaha rahatladım sabah ve geceleri yatmadan önce alıyorum artı birde antereman öncesiş ve sonrası alıyorum şimdi boyum 1,70 kilom 4 ay önce 57 idi içtiğim sütler sayesinde şuan 63 kiloya ulaştım vede almaya devam ediyorum kol omuz ve göğüs çalışıyorum 4 ay öncesine göre gözle görülür bi farka var ama sizden istedim şey işim itibariyle yeterince dinleiremediğm kollarım çabucak yıkıma geçebiliyo bu yüzden beni gün boyu kaslarımı koruyabileceğim bir protoin tozu ,amino,keratin,glutamin bana hangini veya berber almamı önerebileceğiniz birmarka tvsiyenizi bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler cevaplarınız bütün amale camiasını yararına olmasını temenni ederim

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Mrb bende antalyadayım. Benim de bir arkadaşım var. Kendisi mobilya sektöründe. Ona önerilerim iyi olmuştu. Bir fotoğraf alabilir miyiz?

3. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Valla belkide çok zayıf olduğunuzdandır yani depo olarak kullanabileceğiniz bi besin kaynağınız olmadığını görüyorum. Şahsen ben yaz tatillerinde fabrikada yardımcı olarak çalışıyordum ve hiçbir şekilde elde edemediğim damar belirginliğini ve yağsızlığı yakalıyordum.Beslenmenize gereğinden çok daha fazla önem verin.

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    usta maddi durumun çok iyise hepsinden al çünkü hepsi vücuda yarıyor ama kas olarak hacim almak istiyorsan gainer al derim boya göre zayıfsın bence gainer alırsan bence daha iyi olur

Sayfayı Paylaş