Arkadaşlar merhabalar tavsiyelerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cihatornek tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    Arkadaşlar merhabalar,salondan ayrıldım bu sene lys var ve az kaldı Allaha şükür çalışıyoruz.Sınavlardan sonra çalışıp 1000-1500 tl arası bir bütçeyle mini bir gym kurmak istiyorum.2 senelik sporcuyum 78 kg 183 cm boyundayım antrenman ve beslenme tam :) ev bana daha hoş geliyor o yüzden size birkaç sorum olacak.Reklam olur diye isim vermeyeceğim ama satış ilanları verilebilen sitelerden birinde bir firmadan alacağım ekipmanlar şöyle ;

*100 kg döküm ağırlık - 390 tl
    *210 cm uzun bar - 95 tl (krom)
    *120 cm e.z bar - 40 tl
    *Ayarlanabilir multi fonksiyonel bench sehpası - 250 tl
    *Altis hg 200 ağırlık istasyonu -549 tl (Bu ise kendisi satan bir firma reklamlarıda tvde mevcut zaten "ayağına gelsin" :),kargo bedava bu üründe)
    şimdilik alacağım bunlar ben paramı boşa vermek istemiyorum.hg 200 hariç diğerlerinin kargosunda sorun olabilir mi ? bunu merak ediyorum öncelikle ?
    onun haricinde de kargo şirketi getirmez ise asıl bir yol izlemeliyim?satıcının yamuk yapması durumunda kime müraacat etmeliyim :) merak ettiklerim bunlar cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.üstadlarımdan öneri ve uyarı bekliyorum herkese iyi sporlar :)

Sayfayı Paylaş