Arkadaşlar merhaba

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve XasTurk tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bu sporu çok seviyorum hep güzel bir vücut yapmak istemişimdir 2 sene önce evde başladım ama bilmediğim birçok şey vardı hep birşeyler yanlış gidiyordu 6 ay kick boks yaptım belki orda güzel vücut yapabilirim diye oda olmadı son 2 aydır bir body salonuna yazıldım yani çok şey istemiyorum şöyle bir vücut istiyorum http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9w43.jpg
    http://u1312.hizliresim.com/1j/8/v9w55.jpg
    bu çocuk 17 yaşında ve vücudu gayet güzel tam istediğim bir vücut ben sabırla sporumu yapmaya düzenli beslenmeye düzenli antrenman düzenli uyku düzenli dinlenmeye devam ediyorum 2 sene içinde böyle bir vücut yapcağımı umuyorum ve inş yaparım ama genelde böyle vücutda olan kişiler supplament kullanan kişiler oluyor e böyle oluncada benim pek umudum kalmıyor mesela bir çocuk var diyelim ikimizde aynı vücudu istiyoruz ve onun maddi durumu çok iyi o istediğimiz vücudu supplamentlerle 1 yılda yapacaksa benim o vücudu 1,5 2 yılda yapmak canımı çok sıkar çocuk benden daha kısa süredir body yapıyor ve benden daha kütleli böyle bir durum sizinde canınızı sıkmazmı :(

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu tabi ki birazda senin yapına bağlı yani 2. resimdeki vücudu 2 senede yapmak kolay değil , tabiki imkansızda değil sen her hafta antrenmanlarını düzenli olarak yaparsan hem de 2 yıl boyunca ve yeterli beslenirsen tabiki sonuç alırsın . Suplemente gelince tabi ki belli bi aşamadan sonra kullanmak gerekiyor ama biz amatörlerin bu işe ayırdığı bütçeler öyle aman aman da değildir o yüzden umutsuzluğa kapılda derim , başarılar.

Sayfayı Paylaş