Arkadaşlar Jinekomastimiyim Yağlı mı Yardım !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Poseidon89 tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cümleten Slmlar,

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ben kendi çapımda evimde aldığım dambıl set,revoflex,bük bük gibi aletlerle vücudumu düzene sokmaya çalışıyorum daha iyi bi görünüm elde ebedilmek için fakat başladığımdan beri evde çalışmaya yaklaşık 2,3 ay oldu dikkatimi çeken ve kafama takılan moralimi bozan bir şey var.Göğüs bölgemde resimlerdeki gibi bi durum var şişkin gibi ve tamamen eğilince falan öne doru sarkma gibi bi durum var ucu aşağı doru sanki sivriliyor o haldeyken dokunuorm yumuşak yağ olduğu kanatinde oluorm fakat ayaktayken yada oturduğumda dediğim gibi şişlik var gibi yine dokunuorm ucundan bastırıorm daha dorusu yine yumuşak ama bu şişkinlik benim oldukça canımı sıkıo biraz dar tshirt veya gömlek falan giydimde şişkin gibi duruyor sanki biraz araştırma yaptım jinekomasti denen bi hastalıkla karşılaştım bendeki durum jinekomastimidir yağmıdır resimlerde görüldüğü gibi göbek bölgemdede yağlanma var ama orda gelişme görebiliorm eskiye nazaran azda olsa.Bu aletlerle çalışmanın dışında mekik,şınav falanda çekiorm iki günde bir yapıorm bunları set set ama dediğim gibi göğüs bölgemdeki durum moralimi çok bozuyor.Boy 1,78 kilom 82 şuan yalnız 107 kilolardan falan geldim buraya diet yada başka bi zayıflama yöntemi kullanmadan daha önce bi kaç kez antidepresan tedavisi gördüm o zaman çıktım 107 kilolara bırakınca ilaçları askerliklede birlikte 82 kiloya kadar indim şuanda herhangi bi diet yada bişi yapmıorm ama ekmeği olabildince az yiorm yağlı yemeklerden uzak durmaya çalışıorm protein ağırlıklı yemeye çalışıorm şuan vücudumun durumu bu 18,19 yaşlarında vücudum dümdüzdü yağda yoktu yine aynı kilodaydım şuan yaşım 25 ve dediğim gibi durum resimlerde gördüğünüz gibi jinekomastimi bendeki durum yağlanma mı benim bu durumuma uygun nası bi antreman programı uygulamalıyım elimdeki mevcut aletlerle yardımcı olursanız sevinirim.

tttttttteeeeeeeeerrr.jpg tytrytytyt.jpg hhhhhhjjjjjjjjjj.jpg ooooooooooooo.jpg ppppppppoooooooooooooooo.jpg rtrtrtrtrtrtrrrrrrrrrr.jpg

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Yağ bu jinekomasti meme ucudur sendr meme ucu degil kompe memefe var

3. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Jinekomasti değil yani peki napmam gerekio bu durumdan kurtulmak için

4. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Yağ yakicaksin bende senin gibiydim ama bende jino var six pack cikarana kadar kilo verdim simdi tekrar hacim icin ugrasiyorum bencr yaglardan kurtul sonra hacimlen low carb diyeti yapabilirsin vok etkili

5. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Erkek memesinden nasıl kurtulunur:

Sağlıklı bir şekilde kas kaybını minimuma indirerek kilo nasıl verilir:

6. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tşkrler arkadaşlar şunu örenmek istiorm net olarak bende jinekomasti denen hastalık yok değilmi onun dışında dediklerinizi uygulamaya çalışıcam ama pek bilgim yok bu konularda dediğim gibi kendi çapımda bişiler yapmaya uraşıorm ve yeni yeni başladım evde yaptığım dambılla göğüs bölgesi için hareketler mekik şınav bunlar yağ yakmama yardımcı olmazmı iki günde bir 1 saat boyunca yapıorm ve baya bi ter atıorm bu yaptıklarımla nette ğöğüs bölgesindeki yağlar erimeden ağırlık çalışmak orayı dahada şişirir demişlerdi bu dorumu yani ben şuan mekik,şınav dambıl ve diğer aletlerle yaptığım hareketleri bırakıp diyet yapıp yağlar eridikten sonramı çalışayım

7. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Yok sen yine gögus calis ama beslenmeni bulk gibi yani kilo alma drgilde low carb gibi yap yaglar gitsin bi yandanda temel olussun benim tavsiyem bu

8. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    low carb diyeti nedir peki forumda bulabilirmiyim,zaten şuan karbonhidratlı gıdalardan olabildiğince az tüketiorm kardeşim diyetisyenlik okuyo onun sayesinde hangi gıdada ne var sorup ona göre tüketiorm ama bu şekilde olması jinekomastimiyim die çok takıyodum kafaya.

9. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Bence jinekomasti var gibi bunu kolay kolay soylemem.Git bid doktora

AYRICA YANLIŞ BILGI VERMEYIN !! JINEKOMASTI MEME UCU BUYUKLUGU DEGILDIR !! KADIN GIBI MEME DOKUSUNUN BUYUMESIDIR.

10. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mericboss89 tam olarak var olduğunu nasi anlicam ve hangi bölüme gitmem gerekio

11. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Var olduğunu kendin asla anlayamazsin çünkü sadece yag olabilir. Gitmen gereken bölüme internetten bakabilirsin ama göğüs hastaliklari bölümü değil.

12. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Plastik ve estetik cerrahisi sen anliyamassin doktor bakmak zorunda ama bence yok gibi soyliyim vucudun yaglı

13. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    endokronoloji yazıyor nette ama uzun süredir araştırıorm bu forumu takip ediyordum sizlere sorim dedim sıktığımda sert oluyor saldığımda yazdığım gibi özellikle öne doru eğildiğimde falan sarkıyor gibi oluyor resimlerdede var vede yumuşak bi sertlik yok meme dokusu sert oluyormuş sanırsam ama bilmiyorum şüphelendiğim için işi bilenlerlerden bilgi almak istedim insanın morali bozuluo başlamışken spora böle şeyler olunca

14. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Bakın diyelim mi jinekomaati sinizz ne olacak ??? Okadar önemli mi ? Bu bir saglik sorunu degil estetik sorundur

Ayrica kilo verince ve kas yapinca görülmeyecek seviyeye iner.

15. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mericboss ben şuan zaten yazdığımı okuduysanız 1,78 boy 82 kilodayım
    Yapı itibari ile de iriyim kemikliyim benim bi 5 yada 10 kilo daha vermem kötü olur die düşünüyorum.
    19 yaşlarımda aynı kilodaydım ama vücudum dümdüzdü anlatmak ve bilmek istediğim jinekomastimiyim ben googledan araştırdımda çounlukla bu forumda cvplanmış bu konu bilmek istedim.Beni rahatsız eden şişik gibi durması göğüs kafesimde gördüğünüz gibi yine yapı itibariyle ileride bu durumla birleşince beni rahatsız ediyor.
    Evde iki günde bir çalışıyorum bir saat kadar falan 2,3 aydır karında var biraz gelişme ama göğüs aynı gibi zamana ihtiyacım var sanırım aşama katetmek için

16. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Saglik sorunu degil estetik sorunu diyosun onemli degil diyosun bu sporun amaci estetiklik zaten estetik olmadiktan sonra insanin yapasida gelmez herkes aynaya baktiginda guzel bi vucut gormek ister yani o kadar onemli biseyy

17. Gkhnyvsyvs

Gkhnyvsyvs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4 Aydır spor yapıyorum. Benimde göğüs bölgem böyleydi fakat 1.94 boyum var dik durmaya başladım 4 ayda çalışınca şekle girdi. Öne eğilmelerde bendede oluyor ama psikolojik ya kasma geçiyor zamanla :D Kendim tepeden baktığımda iğrenç, aynada baktığımda iyi göğüs yapmışım diyorum :) birazda psikolojiden kurtulmaya çalış bu tür göğüs tipi olduğu için şanslıyız bana kalırsa şekle girince çok Fit gösteriyor

18. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gkhnyvsyvs kardeş sanırım senle aynı durumdayız aynı yapıdayız :) bende 2,3 ay oldu başlayalı dik durup karşıdan baktığımda oluo oluo diorm yandan bide tepeden falan baktımda bu ne ya diorm o zaman şüpheleniorm işte jinekomastimi var die kendimi hiç bu kadar ellememiştim daha önce :D yapıya göre deişio galiba bu göğüs bölgesindeki durum değişik bi göğüs yapım var benimde inş zamanla düzelme olurda psikolojik olarakta iyi hissederim :)

19. Gkhnyvsyvs

Gkhnyvsyvs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet tamamen psikolojik çünkü jinekomasti şişmeleri çok farklı. bu sıralar kafam sadece göğüs bölgemde acaba sarkıkmı duruyor, niye yumuşak diyorum sonra ayna karşısında 1-2 kasılıyorum ve başka bir insan baktığında olmuş diyor. Kafada bitiyor iş azıcıkta bu göğüsler çalıştıkca üst göğüs şiştikce güzel görüntü ortaya çıkıcak gibi. sabırlı olmak lazım :)

20. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynen kafaya takıorz çünkü acaba die bende internetten araştırdığım kadarıyla daha farklı gibi jinekomasti ama insan şüphelenio yinede aman bende olmasın die,birden verdiğim kilolarında etkisi olabilir çatlaklarda var çünkü mesela göbek bölgemde pazularda zamanla toparlanır inş toparlandığı zamanda atarım buraya böyleydi böle oldu die :)

Sayfayı Paylaş