Arkadaşlar Bodye Başlıyacagım Vücüdum uygunmudur Yorumlarınız bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rocky_01 tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rocky_01

rocky_01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Bodye başlıyacagım daha hiç ölcü almadım bugün baslıyorum ama göbek var göbegi eritip yagları eritip kasa cevirmek istiyorum Tavsiyeleriniz nedir en cok ne çalışmalıyım Program tavsiyelerinizi hertürlü tavsiyenizi yazarsanız cok cok sevinirimmm yeniyim cünkü daha

Ekli Dosyalar:

2. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    yağlar erir, kasa çevrilmez...kas yapımı ayrı bir olaydır...öncelikle kardio yapman gerekir yağlardan kurtulmak için...onun içinde 20 dakika-yarım saat yürüyüş,mekik,yan mekik,sırt çalışman gerekir...daha sonra kilo olarak idealine gelince vücut geliştirme temel hareketlerinden başlarsın....göğüs,omuz,biceps,arka kol,sırt,kanat,bacak hepsinden 1 ve ya 2 hareket girersin...5-6 ay sonra yavaş yavaş bölgesel çalışmaya başlayabilirsin...beslenme olayına gelirsek senin karbonhidrat alımını baya bir azaltman gerekiyor...zamanla protein alımını da arttırabilirsin....
    başlarda tavsiyeler işe yarar ama bir zamandan sonra hocan da,beslenme uzmanın da vs..hepsi kendin olursun...kolay gelsin...

3. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    emek,sabır ve bilgi istiyen bir yola giriyorsun bodye yazılmakla sadece bir adım atıyorsun bu attıcağın adımla öyle bir dünyaya giriyorsun ki eğer gerçek bir gelişim istiyorsan ilk işin çok fazla araştırmak okumak olsun ısmarlama olsaydı eğer çok güzel olurdu ama öyle değil malesef,vücudunun değil önce kafa yapının hazır olması lazım yoksa sende 2 ay body yapmıştım diyenler kervanına katılırsın.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra

Sayfayı Paylaş