Arkadaşlar bi kızın bizden hoşlandığını nasıl anlayabiliriz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    evet arkadaşlar

bi kızın bizden hoşlandığını nasıl anlayabiliriz

lütfen yardım .:(

2. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    "Nelerden hoşalanırsın?" dersen, soruna cevap alacağını zannediyorum.

denizgnr97, StrongToMan, Cattleya ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Cok kolay :) bakislarindan :)

Gozler herseyon aynasidir...

Fakat kzi elde etmek icin illa da sizden hoslanmasi gerekmez onu pahali bi mekana davet edin muhtemelen gelecektir. Paraniz oldugunu gosterin ona (yoksa bile oyle bi imaj yaratin) zaten sizden hoslanmaya baslayacaktir...

Kizlar bu kadar kolay aslinda :p

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:36 ----------

Senden diyecegini zannetmiyorum :D

Zerk, bbacemi, batt_34 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    şık ve lüks bir mekana getirin kızı kendinizede bakım yapın giyim hoş kokan parfüm vs etkileyici bir bakış dik bir duruş %100 kız sizden hoşlanır:) öyle parasız bakımsız bir şekilde kızların sizden hoşlanmasını beklerseniz daha çok beklersiniz hadi hoşladı diyelim emin olun bu seferde siz o kızdan hoşlanmazsınız çünkü beklentinizin çok çok altında olan bir kızdır:)

Suçicek, Zerk, ravenss34 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Üzgünüm ama son 2 yorum çok saçma geldi Açık açık tüm kızların Kalbi Satılıktır demişsiniz. Bu kafayla doğru insanlara rastlayacağınızı sanmıyorum.

Fth056, dragox, Thanatos ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Bu hoşlanma, tanışma,konuşma veya beraber çıkıp bir yerlere gitmeler bişiler paylaşmalar öyle zartt diye olan şeyler değil, zamanla olur o hoşlanma dediğin şey ve zaten kızın sana yaklaşımı ve davranışlarından bunu anlayabilirsin, bariz belli eder hatun milleti çünkü yapılarında var.

Lüks mekan, para saçmalar ya da değerli eşyalar alıp hediye etmeler bence de karşı tarafa haksızlık. Sen dürsüt ol , karşılıklı gözleriniz parıldasın bak o zaman nasıl hoşlanacaksınız birbirinizin den, işte o onda anlayacaksın.

themertyildiz ve Azi bunu beğendi.
  7. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Kafasini eyip sana bakarsa olabilir .d ama olabilir yani

Azi bunu beğendi.
  8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    hayır satılık değildir tabikide

sadece pahalı saat takan iyi yerlerde yemek yiyen onlara hediyeler alabilen erkekler daha doğru bir seçim sanırım

çünkü bu dünyadaki hiçbir kız şirketin üst düzey ayda 5 bın tl alan müdürü varken üniversite öğrencisi 500 tl harçlıklı biriyle çıkmıyor

zaten doğru kişi kavramı çok tartışmalı neye göre doğru kişi

eğer o an erkek mutluysa ve bunu parasıyla satın aldıysa sorun yoktur parasının hakkını veren biriyle birliktedir ki zaten bayanda mutludur çünkü eğer mutluluk vermesse bilirki o giydiği sütyeni bile maaşıyla alamaz

bu dünya acımasız malesef yapıcak bir şey yok

bende bayan olsam çirkinde olsa kötü sekste yapsa zengin birini işterdim çünkü bir victoria secret tan alınan bikini ile denize girmek var bide bakırköyden alınan bikini ile

yapıcak bir şey yok dediğim günü dünya çok çok acımasız

fiyatı yüksek bir külot bile bir bayanı inanın daha seksi yapar çünkü bayan üstünde 200 tl lik külot varken hem kendini daha seksi hisseder hemde güveni yerine gelir

-------------------

konuya gelirsek e artık anla yani gidipte sorma

bır kahve ıcmeye davet et sıcaksa falan hoslanıyordur

her anlatıgına uyuz cevap verıosada bosver sana kız mı yok

Azi, speedtouch, ---RamSes--- ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Dunya materyalist olmus dogal olarak kizlarda (madem onlardan bahsediyoruz) adaptasyon surecindeler paraya karsi yani siz ergenlerin suanda sevgi dediginiz kavramin yerini para almaya basladi :)

Bu duzenin suclusu onlar mi degil ?Onlari bu konuma getiren olaylar uzerine cesitli yorumlar yapilabilir. Ama bu su andaki gercegi degistirmez.

Onlari suclamamak lazim kim parasiz pulsuz biri ile olmak ister ki liselierden baska. Para demek guc demek ve disiler daima guclu olanin yaninda olmak ister. Bu M.O den once de boyleydi ve simdide.

Malesef ne kadar da kabullenmek istemesenizde aci gercek bu.

Ha sozlerim hosuna gitmeyebilir, istedigin yorumu yapabilirsin ama sakin bana kizlar hakkinda hayat dersi vermeye kalkma. Bazi ergenlerin ruyasinda bile goremeyecegi bir ergenlik gecirdim ve ayni hizla devam ediyorum tabi bu surec zarfinda da dusuncelerimde koklu degisiklikler oldu kiz-erkek iliskilerinde.

Tek suclu hayt demeyi isterdim ama degil...

Imzamda da goruldugu uzere "gelecek hatirlamayacak ama gecmis unutmaz"

Azi, speedtouch, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlarda hatta erkeklerde sevgililerinin paralı olmasını ister bu bir gerçek herşey apaçık ortada bayanlar erkekte ilk paraya bakar ha yakışıklı karizmatik düzgün bir vücudunda vardır ek olarak dahada çok kadınlar sana hasta olur zar zor geçinen sürekli aklı kira parası fatura parasında olan hiç hediye alamayan erkeği ne yapsınlar zaten bende bayan olsam bende ilk olarak paralı güçlü kendinden emin birini isterdim biz erkeklerde öyle ben örneğin cebinde 5 kuruşu olmayan bakımına gerekli önemi vermeyen bayanlardan hoşlanmıyorum kendinden emin bakımlı parası olan güzel tatlı kadınlar bana çekici gelir eminim her erkek benim gibi düşünür ama yazmaz aşk denilen şey erkeklerin kendini kandırdığı bir şey bakıyor param yok bakımlı güzel bayanlarda bana bakmıyor kuru kuruya işte bekliyor biri beni sevsin diye

Son düzenleme: 16 Mayıs 2012
    Suçicek, batt_34, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    konuya bir şey olduğu yok küfürsüz konuşalım burada gerçekler yazılmış 18 yaşındasın de bakalım kadınları ne kadar tanıma fırsatın olmuşta burada birde akıl veriyorsun

onbir, batt_34, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zamane genci bunlar :) hizli yasamaya calisiyorlar ve %90 i asosyal buyuyor gibime geliyor. Yasi daha kucuk olanlarin durumu daha da vahim.

Kadinlari tanimistir tabi :) butun gun face de onu ekler bunu cikarir suna mesaj yazar falan ;)

Zerk, onbir, batt_34 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ekleme yapayım bugün sağlık bile parayla zenginseniz daha iyi şartlarda tedavi olursunuz ama paranız yoksa çok kötü şartlarda tedavi olursunuz sevgili olayını geçtim bir mekana zengin biri girince insanların rengi değişir örneğin ailede bile çocuk zengin olunca annesi babası bile farklı bakıyor çocuğuyla daha bir başka övünüyor bunlar gerçek şimdi tüm bunlar varken nasıl paranın herşey olmadığını yazalım

Suçicek, Zerk, StormBlast ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  14. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    bakışları, hareketleri ve konuşması belli eder. Yukarıda yazılanlar ise bu ihtimali arttırmaktadır

Predatel, Azi, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Para ile gelen rahatliklari saymaya kalsak heralde uzerine bi kac yil konsuruz. Laf anlatmaya calistigimiz kisiler lise tayfasi yada hala ana-baba parasi ile gecinenler(sartlarin yada yaslarin getirisi) yarin obur gun ciddi anlamda kendileri is hayatina atilip para kazanmaya basladiklarinda tekrar konusurz bu konulari :) Eger basimiza bi sey gelmezse biz bi 5 sene sonra da buradayiz :)

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben 3 gün önce evde kayıp merdivenden düştüm mermer olduğu içinde ayağımın altı çok kötü şişti

neyse özel bir hastaneye gittim zorla taksiyle.

girdim sıraya işte acil sırası klasik

sıram gelmeden bir hemsire gelip sosyal guvencenız nedır dıye sordu bende ssk m var babadan fakat ozel sıgortamda var dedım

ve inanılmaz olan oldu sıra numaram 34 olmasına ve 8numara ıcerde olmasına rahmen muhayene edıldım rontgenım cekıldı ayagım bandajlandı tekerleklı sandalye ıle cagırılan taksıye kadar goturuldum ve cıkarken sıra numarası hala 13 tü :(

ben ordakilerden daha ağır hasta değildim aslında sadece vuruk yüzünden şişlik vardı

tek farkım çok pahalı bir özel sigortam olması

--------------------

bayanlarda da aynı durum vardır malesef ki parası olan önden buyur edilir :)

ama siz etkilemeye çalışmayın birini paranızla gerek de yok zaten

Kara Kalem, Azi, GencGrafiker ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru haklısınız liseli ergen gençlerle tartışmaya girilmez zaten köşeye sıkışıncada hemen küfür ederler [​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:46 ----------

yine ekleyelim ergenlik çağında liseli kızlarla çıkmak için çok paraya ihtiyacınız yoktur sinemaya ne bilim cafeye falan getirecek kadar olsa kafi onun için lisedeyken güzel tatlı kızlarla çıkmaya bakın sonra bir daha bırak çıkmayı yüzünüze bile bakmayabilirler paranız yoksa hoşlandığını anlamak konusundaysa bakışlar herşeyi belli eder bencede konuşması sizi dinliyorsa size bakarken gözlerinin içi gülüyorsa kızı etkilemiştirsiniz

Suçicek, batt_34, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  18. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    sanırım yaz geldi havalar iyi falan hormonlar çalışmaya başladı gençlerin :D

Suçicek ve Azi bunu beğendi.
  19. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    ben kadın hakkındamı akıl veriyorum ? istediğimi yazarım sanane sen kimsin ki sanamı sorucam bişey yazarken. 18 yaşında olmam hiç bişey bilmediğim anlamına mı geliyo.. dünya da yaşıyoruz farkındaysan görüyoruz neler olup bittiğini. sen 40 yaşında olsan kaç yazar 50 yaşında olsan kaç yazar ki o kadar bile değilsin en fazla 2 3 yaş büyüksündür. sen kim oluyosunda akıl veriyosun onu de bakalım.. 18 yaşımda hayatta çok sıkıntı çektiğimden dolayı paranın gücünü önemini sendende senin kralından da iyi bilirim.

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    7 yaş kadar büyüyüm bende çok zorluk çektim zamanında merak etme ayrıca duymak ayrı yaşamak ayrıdır ben kimseye akıl vermiyorum sadece yaşadıklarımı hayatın gerçeklerini yazıyorum konu konuyu açar istediğimiz yere çekeriz bu seni hiç ilgilendirmez kurallar çerçevesinde tabi öyle çevreden bana öğretilenlerle sıradan şeyleri gençlere anlatırsam büyük aşklar varmışta parasız her kız sizi severmiş bunları desek kötülük yapmış oluruz çünkü hayat çoğu ergenlik yaşındaki gence toz pembe geliyor benden bu kadar genç arkadaşım umarım hayatta başarılı olursun

Suçicek, StormBlast, Azi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş