arkadaşlar bi bakarmısınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve karagumruklu_erol tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karagumruklu_erol

karagumruklu_erol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm arkadaslar ben 2 gün önce spora basladım boyum 177 kilom 100 salondaki hocam bana bi program yazdı : benc pres 4*10
    batter flay 4*10
    lat puldown 4*10
    barbel press 4*10
    barbel corl 4*10
    push down 4*10
    leg pres 4*10
    bu program 1 ay gidecek ayrıca yanında kardio da var ama hocam kaç kg yapcağım hakkında bilgi vermedi kafana göre takıl diyo heralde:eek:ben atletik bi görüntüye kavusmak istiyorum sizce bu programı kaçar kilolarla calısmam gerek yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık olarak başkalarından tavsiye isteme bence, bundan sonraki 1 veya 1,5 hafta kendini aşırı zorlamadan devam et. Daha sonra ağırlıkları arttırarak kendini zorla. Çalıştığın bölgede zorlanma hissediyorsan gidişat iyidir ancak ağır kaldırayım derken hareketten ödün verme...Benden ayrıca bir tavsiye şimdiden cardio ve karın bölgesine önem vererek çalış

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    dostum insandan insana kilo werme suresi sekli gunluk kalori ihtiyaci we yagin cozunme sekli degisir (hic bi insanin vucut isisi ayni deildir yag parcalamak icin yuksek enerji we yuksek oksijen gerekir) buna gore seninle benim nefes alisim yani wucuda oksijen werme suresi miktarida degisik..herneyse gordugum kadariyla yormadan bol tekrarli bi program..Sana tawsiyem bi cok bu spora yeni basliyan arkadasimizin dustugu hataya dusme:
    -Kanka bak yaglar kasa donustu
    -Olum 39 kolun war helal be
    -kanka ben cardioyu birakcam dahada siscem gobegide weririm bi ara...
    !!!bu diyaloglara girme duzgunce kilonu wer ondan sonra wucudunu yaparsin...bench_O

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Lütfen kuralları okuyun!

Kilit ve çöp.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş