Arkadaşlar beni motive edin (Fotoğraflı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve htrtvt tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    1.70 cm boy, 53 kilom var. Tahmin edebileceğiniz üzere ektomorfum. İncecik kemiklere,dar omuza (100 cm) ve dar göğse (86 cm) sahibim.

16 cm bileğim var. Fotoğraflarda gözüktüğü üzere saat takılamayacak kadar ince. Ön Kolum da oldukça ince. Biceps ve Tricepsi geliştiririm ama bu kadar ince kemiklere sahip bilek ve ön kolu ne kadar geliştirebilirim bilmiyorum. Ön koluma kas inşa etsem dahi bilek ince olduğundan dolayı görsel açıdan kötü bir görüntü oluşacak. Sırf bu yüzden doğru düzgün spora başlayamadım. Bu kadar ince bilek ve ön kol varken "vücudumu toparlasam ne olacak?" diye kendi kendime sorun yaratıyorum.

Bu ön kola hacim kazandırıp estetik bir görüntü oluşturabilir miyim? Sizce mümkün mü? Olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.

http://imgim.com/imag2082.jpg
    http://imgim.com/imag2084.jpg

http://imgim.com/4102incif4543752.jpg bu da vücudun tam hali.

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Düzelir.Nolucak bilekten.İnce bilek iyidir.Estetik olarak daha bile iyi en azından kızlar daha çok beğenir.Basit şeyleri kafanıza takmayın

3. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Basit dediğin şey yüzünden ben geceleri uykusuz kalıyorum dostum. Kompleks oluştu resmen. Saat bile takamıyorum. Bana kalırsa basit bir sorun değil.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    53 kilosun ve bilekleri mi sorun yapıyorsun? Tamam da göğsün de zayıf, sırtın da, bacakların da... Bunlar ne olacak? Asıl dış görüntüyü de, gücü de bunlar ortaya koyar. Zayıf bedende bileklerin yapılı olsa nolacak, Temel Reis gibi görünürsün.

Bileklere takmadan çok yiyip ağır çalış. Bilekler vücudun kalanıyla birlikte zamanla düzelir. Zayıf vücutta estetik kol olmaz.

mericboss99 bunu beğendi.
  5. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım, motivasyonu bizler sana veremeyiz. Tek yapman gereken hedefine odaklanman. Canı gönülden inanabilirsin hayatın değişecek, insanların saygısını kazanacaksın. Oturduğun masada sen konuşacaksın onlar dinleyecek. Özgüvenin artacak, o takamadığın saatin olduğu koluna insanlar artık kafasını çevirip tekrar bakacak. Sense gülümseyip nereden nereye diyeceksin. Bu iş zaman alacak. Ama şunu unutma o zaman sen ne yaparsan yap geçecek zaten. Günde 1 saatini buna vererek, hayallerini gerçekleştir ve dünyanın ne kadar güzel olduğu cümlesi ağzından dökülsün

mericboss99, htrtvt ve Lorethlorien bunu beğendi.
  6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ha, motivasyon istemişsin, ekleme yapayım. Buyur motivasyon:
    squat-girl.jpg

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Sorun bileğin değil çünkü SENSİN ve SENİN TAKINTILI DÜŞÜNCELERİN.Senin beynine girip düşüncelerini değiştiremem ancak bileğinde hiç bir sorun yok.Komik duruma düşme.Geceleri uykusuz kalıyormuşsun.Geceleri uykusuz kalacak dert görmemişsin anlaşılan.Önce o kolunun varlığına şükret.

Bilek kalınlığının hiç bir insan için önemli olmamasını geçiyorum,vücudun ''0''.Önce o vücudu toparla çita gibisin.Eğer çalışırsan istediğin gibi olucağını düşünüyorum

İki videoyuda sırasıyla tamamını izle.Seçim senin.

enesozdenn ve htrtvt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş