Arkadaşlar 1 ayda vücudum böyle bi tepki veriyor.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve meteml1 tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. meteml1

meteml1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    şöyle söyleyeyim karın kaslarının şekilleri genetiğe bağlıdır . benimkilerde pek orantılı değil birisi daha yukarda birisi aşağıda falan :) takma kafana demekten başka birşey bulamadım..

3. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    karın kasları genetiktir fakat sende tüm karın kası hatların belirlenmiş bir şekilde gözükmüyor ki gözükse yorum yaparım.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bu konuda yardım alamazsın , sana şekilsiz görünsede yağ oranını düştüğünde ve kas kütleni artırdığında kas belirginliği seni tatmin edicektir diye düşünüyorum.Çünkü üzerinde yağ varken hiç bir şekilde güzel bir görünüm olmaz zaten.Bu konuda yardım alamazsın dememim sebebi genetiğinin verdiği şekilde gelişiceksin , ama çok iyi antremanlarla karın kasını iyi geliştirmeyi başarırsan o görünümü seviceğini kesinlikle idda ediyorum.
    Bide şu sorun var bazılarının karın kasları çapraz gibi çarpık , bazılarınında normal six pack olarak verdiğimiz sıralı şekilde.Şahsen çapraz olan hali bence daha güzel görünüm veriyor.Ama benimki six packe benzer şekilde çıkıcak beğenme konusu biraz fazla kişisel görüşe kaçar.Sen sporu yap devamında gelişimini kesinlikle beğenirsin.

5. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    beslenmen nasıl ?

6. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bu konuda sana yardım edebılıcek kımse yok sanırım cunku genetık bıseye ne yapabılırsın kı ama sana tavsıyem kılo aldıktan sonra daha saglam gozukecektır.
    şekilsizlik olayınıda kafana takma

7. jhfetestr6

jhfetestr6 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    daha tecrübeliler belki daha kesin konuşabilirler ama bence genetik şekli çalışmalarla değiştirebilirsin. resim bende açılmadı ama, mesela sağ tarafın biraz yukarıda gibi olsun. sağ tarafındaki karın kaslarını uzatıcak şekilde çalışabilirsin diye düşünüyorum. tek taraflı çalışırsın. ya da sol tarafı kısaltıp sıkıştıracak şekilde. yanlış hatırlamıyorsam hareketlerin yapılışındaki git geli uzun ya da kısa mesafe diye ayarlayarak kasa şekil verme etkisini değiştirebiliyorsun. ama tam da emin değilim, denemişliğim yok. sadece teoride kafama yattı böylesi. daha iyi bilen arkadaşlar da yorum yaparsa daha faydalı olur.

düzenleme:
    resim açıldı, yorum yapılacak düzeyde değil, ama yağ oranın daha da azaldığında simetrik değilse dediğim şekilde değişebileceğini düşünüyorum. tabi emin değilim. teoride düşüncem öyle.

8. pavik94

pavik94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bazı mekik aletleri zorluk seviyesi yüksektir onlarda ayaklar daha yukarıda kalır onun yerine sen ayakları aşağıda tutabilecek şekilde mekik çek bende o aletlerde mekik çekince baklavalar yer değiştiriyordu.

9. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    güzel kardeşim öncelikle before hangisi after hangisi eğer before soldaki foto ise kilo verme sürecinde kas kaybına uğramışsın soldaki resimde sağdakine göre daha fit duruorsun göğüslerin dha toplu duruyor bi açıkla boy kaç kilo kaç bu konuyu kapatırlar yetersiz foto var

Sayfayı Paylaş