Arkadaşlarımla yaşadığım sıkıntı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Johnnyusuf tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Johnnyusuf

Johnnyusuf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar
    Ben lise son sınıf öğrencisiyim ve bodybuilding ile uğraşmaktayım. Konuya gelirsek okulda bir kaç arkadaşım var ve aramızdaki sıkıntı ise benim 3 ay yaptıktan sonra protein tozu kullandım ve bitince 2 ay aradan sonra 1kg daha kullandım
    1. Multipower %100 whey
    2. Muscletech whey
    Ben bunları kullandım aynı zamanda yoğun şekilde antrenman yaptım ama hep hacim alma yönünde çalıştım çok iyi şekilde diyet yaptım kiloma göre hesaplamalarla gerçekten emek vermeye çalıştım daha sonra protein bitince 3 ay daha yaptım ve ygs için4.5 ay ara verdim evde halter dumbell ve plates malzemeleri ile arada çalışmalar yaptım ve 21 ocakta 1 aylığına tekrar spora başladım şu anki halim eskisi kadar olmasada ona yaklaştı ama bu arkadaşlar bana sadece protein tozu sayesinde şiştiğimi ve protein olmasaydı fazla birşey olmayacağını sölüyorlar. Sanki 10 yıllık sporcuymuş gibi protein kısır yapar, organları öldürür, vücut hemen sarkar, yaptığın kas gerçek kas değil bırakınca gider vs. gibi güldüren yorumlar yapıyorlar. Benim o kadar ara verip şu anda başlayınca yüksek kilolarla girmemi bile proteine bağlıyorlar :)) biri var senin gibi yapsaydım hulk olmuştum hatta bi arkadaşım daha yeni başladı ve senin gibi olucam diyerek protein tozu kullanmaya başladı. Bu başlığı arkadaşlarımda takip edecek bu konuda onlara sölemek istediğiniz yorumlarınızı bekliyorum. Belki ben onlara hep iyi yönümü gösterip güzel şekilde konuşup anlaşmaya çalıştığımdan dolayı sözümü dinletemem anlattığıma inandıramam ama sizlerin yapacağı yorumlarla küçük beyinleri birşeyler algılayabilir. Yorumlarınızı bekliyorum. Benim için önemli.

2. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşın ise sahip çıkar gurur duyar böyle fesatlık yapmaz :)

3. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    :D bunun nesini taktın anlamadım dostum her kötü yoruma bu kadar düşünüceksen fazla takmamak lazım he de geç senin kolun onunkilerden büyük sen ona bak istersen steroid al istersen günde 1 kg toz iç aynada gördüğüne bakar herkes sen onlardan büyüksen sıkıntı yok :)

4. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    sınav senesi boş rekabetle uğraşmayın.

Sayfayı Paylaş