arkadaş

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mehmetask tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    herkeze iyi sporlar arkadaşlar
    size birşey anlatacam ve soracamda denilebilir be ilçede kalıyorum yani köylerle iç içeyiz sınftaki çoğu arkım bahçede falan çalışıyor bi arkadaş var geçen sene geldi
    çocukta rahat+40cm kol var karnı falan her tarafı çok belirgin ama kolları felaket beni bodyden soğuttu :DD ama ilgimi çeken şey ise bu hiç body yapmadı ama mesela kum kattı kürekle . domates kasası taşıdı çok ağır işlerde çalıştı ama sigara alkol herşey var hiç beslenme uyku yok bildiğin dengesiz birisi birazda kavgacı ama bilek güreşinde yenen yok :D ama ben sordum nasıl oldu falan die doğuştan geldi dedi yani cocukken bile kollarının kaslı oldugunu söyledi kafam çok karıştı bü şekilde içkisi sigarası olan uyku ve beslenme lmayıp çok rahat + 40 kolları var haa tamam göğüs falan bacak çok iyi değil ama köy yeri saten omuz ile kol çalışıyor çoğunluk demek istediğimi anlamıssınızdır inşallah bu şekilde +40cm nasıl kol oluyor :DD

2. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    benimde böyle bir arkadaşım var :) benim bile psikolojimi bozdu yani bende anlayamadım nasıl oluyolar :D

3. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    sporcu olmak ayrı birşey boş ver sen onu sporcumu olmak istiyon ? o zaman spora yakışır hareket edeceksin yani amaç vücuda saygı alkolmuş domates kasasıymış olmaz sporcu olmak başka bir şey ha benim amacım 2 kas yapıyım şekil olsun diyosan vur iki ilaç 2 ağırlık bas olur bu iş tercih senin

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    öylelerinden nefret ediyorum.NEFRET ! bu yüzden bazen yaratıcıya sitem etmiyor değilim

5. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    siz yanış anladınız ve yanlış şeyler söylüyorsunuz bakın o onun hayatı o sporcu da deil normal isnsan bu arada varokoy abicim domates kasasını para için çekiyor bende yaptım bu işleri siz yanış anladınız sadce size sordum siz adama hakaret ediyorsunuz bu arada o çocuk kardeşim sayılır :) biraz daha saygılı

6. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    sen yanlış anladın hakaret etmedik sadece sporcu olmakla olmamanın farkını söyledik. okey:))

7. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    tamam sen haklısın ne diyem
    sadece nasıl o kadar iri biceps-triceps var diyorum siz sevem yok şu sporcu değil başlıyorsunuz

8. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    :)) haklısın bizde öyle bi piskoloji oluşmuş hemen yok sporcu şöle dioz:) valla var öyle arkadaşlar benimde zamanında tuğla ocağında çalışırken terminatör gibi arkadaşım vardı oda öyle spor yapmazdı ama her yeri aşırı kastı kolu kafam kadardı yani:)

9. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Dostum haklısın köy yeri iyi beslenir diyorsun ama bu çocuk bizle yaşıt ve çok rahat şu sitedeki kişilerden iyi vücudu vardım bence genetik çok etkili bak benim bi futbolcu ark var çocuğun yer yeri kas ama hiç ağırlık yada köyde çalıştığı görmedim

10. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Genetik faktörü burda devreye giriyor olmalı , malesef ben genetik fukarasıyım :)

11. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    tek kelime genetik...

12. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    1 numaralı etken genetık

yazları koye gıderım dedım fındıkcıdır. ama pek calısmam yanı genelde terasda mangal fılan zaten bızımkıler cok calısmıyor amele topluyor fındıgı neyse cuvalcı dıye bısı vardır fındıklıkta toplanan fındıgı cuvallara doker ordanda sırtlayıp yola cıkarır traktor alsın dıye yanı yol dedgımde max 30 metre arazının acındekı yol yanı . Herneyse bıgun bu adam gelmemıs dedem dedı ge sen bu ısı sana 4 yevmıye verıcem dedı ıyı dedım :) o gun bıttgım gundu. 60 tane cuval tasıdım ama bole bısı yok eve geldım bı yattım 15 saat uyumusum demek ıstedıgım oradakı ısler salondakılerle yanyana bıle konulamaz

13. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Genetik çok etkili bu sporda ama sadece genetikle +40cm kol olmaz, böyle tipler çalıştığını bile saklar benden söylemesi.

14. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    1 sebep genetik 2 sebep yalan. başka bir konudaki mesajımdada söylemiştim her yerde spor ile ilgili konuşulması hususunda. tam tersini yapın bilsenizde susun detaya girmeyin. hiç bir sihirbaz sırrını söylemez unutmayın. eğer nekadar çalışıp nekdar detaylı beslnediğiniz ve nekdar zaman ayırdığınız öğrenilirse vücudunuza duyulan hayranlık o kadar azalır. o arkadaşın kürekten domatezden falan bazı kaslarının gelişmesi normal ama senitemin ederim eve gitiğimde şınav barfix ne buluyorsa yapıyordur :)

15. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    1) Genetik
    2) Doğal beslenme ( Ben görüyorum köyde yaşayan insanlar çok fazla süt ürünü,yumurta,et tüketiyorlar çünkü tavukları var,inekleri var,hayvanları var onlardan bunları sağlayabiliyorlar ve çok sık yediklerini görüyorum)
    3) Köyde yaşayan insanlar çalışmak zorunda kalıyorlar veya ailelerine yardım etmek zorunda kalıyorlar ağır işler yapabiliyorlar ve gerçekten güçlü insanlar çıkıyor köyden. Güç kazanımı için odun kesen, toprak kazan vs. sporcular biliyorum.
    4) Eminim gizli gizli evde de çalışıyor yoksa bunlarla bile 40 ı geçmesi bence zor.

16. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Dostum onu çok iyi tanıyorum :DD ne barfixi :D haa çekiyor ama hiç düzenli bi antremnı yok

17. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    benimde var öyle arkadaşım ondaki kemik yapısını ben ne koca adamlarda gördüm nede bodyci tanıdıklarımda birde köylü olduğu için yaz aylarında full çalışırlar ve zaten köydekiler eskiden nasılmış tv yok bilgisayar yok hava kararınca yat sabah erken kalk hayvanlara bak iş yap doğal beslenme birde bu işin genetik yanı var bi makalede okudum
    çocuk köydeki arkadaşını salona getiriyor 1.90 boylarında 95 kg civarı bi çocuk 110 kg bench press 4 tekrar yapıyor hoca akli dengeyi yitiriyor tabi bunu görünce :D güreşcilerin çoğuna bakarsanız köyden çıkma insanlardır fazla bulaşmayın bu tiplere gerçekten inanılmaz güçlüler :D

18. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    resmini iznini alıp paylaşta hakımısın görelim bari.

Sayfayı Paylaş