ARKADAŞLAR NERELER DE TATİL YAPABİLİRİZ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve zagortenay tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Dostlar malum yaz geliyor.Denize doğru gitmek istiyor insan.Akdeniz olsun Ege olsun tavsiye edebileceğiniz yerler varmı?Siz nerelerde tatil yaparsınız?Fiyatlarıda söyleyin de tatil yapacak arkadaşlar faydalansın fazladan para vermeyelim.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tavsiyem Olympos, Antalya'daki ağaç evleriyle meşhur bu tatil beldesi gerçekten şahane bir yer.
    Akdeniz'in, denizi, çam ağaçları ve güzelim tepelerinin arasına saklanmış harika bir yer.
    Fiyatlarda son derece uygun, yoğun olmayan sezonda, geçen yaz iki kişilik oda da kişi başı 35 liraya kalınabiliyordu.
    4 kişi gidildiğinde ve banyosuz bir odaya razı olunduğunda bu fiyat 25 liraya kadar düşebilir, ama on lira için değmez bana kalırsa.
    Olympos'un denizi çok çok güzel,havası mis gibi, manzarası şahane.
    Bence arkadaş grubu ile de kız arkadaşınız ilede gidebilirsiniz.
    Hem tatil yapan insanlar genelde turist, ben banyo yapmayı bilmeyen birkaç hippi özentisi balta dışında(maalesef Türktüler) rahatsız edici kimse görmedim.
    Avusturalyalılar ve Yeni Zellandalılar'ın özellikle tercih ettiği bir yer Olympos...
    Bu toprakların sahibi bizlerin gidip yaşaması gereken bir güzellik.

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet olimpus u bende duymusdum..bence antalya muz denizinde sadece yatma yerli bi apart kiralanabilir.yemegi kendiniz yaparsınız karpuz peynir v.s... bence oralar uygun

4. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Yemek problemi nasıl hallediliyor olimposta.Bu ağaç evleri işleten insanlar bir çözüm düşünmüşmü?Yada dışarıda yemek masraflımı?

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah ve akşam yemekleri ücrete dahil, yemekler öğrenci yemeği ayarında, ya da askerdeki tabldotu andırıyor.
    Sabah güzel bir omlet, bol ekmek, biraz peynir, zeytin ,domates.
    Akşam sebze ve et yemeği, diet yapanlar için birebir, bunlara ilaveten öğlen hamburger, köfte, makarna falan yenebilir, ekstra yemek masrafı maksimum 15 lira olacaktır, ki buna sabah ya da aksam yenen ekstra tostu ilave edip söylüyorum.
    Günlük yemek dahil 50-60 liraya tatil yapılabilir orda.

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Marmariste otel fiyatları biraz daha uygun. Ama şehir cok pahalı. Sadece Tansaş marketleri var biraz uygun alışveriş yapılacak. Benim çalıstığım bi otel var(marmaris -içmeler pasha beach) hersey dahil kişi başı 85 milyon . 2 otel yanyana biri 4 biride 5 yıldızlı maddi durumunuza göre seçim yapabiliyosunuz. Tatile gidicekseniz acele edin haziranda fiyatlar 2 ye katlanıcak. Aldığım haberlere göre haziran başı için rusya, almanya ve iskandinav ülkelerinden rezervasyonlar şimdiden başlamış.

7. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Burak 4 yıldızlı iki kişi ne kadar gelsek pişman olurmuyuz temmuz gibi?Doğa nasıl?Otel nasıl?Anlat biraz reklam olmaz sanırım.

8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    4 yıldızlı olanının şimdiki fiyatı 2 kişilik odada kişi başı hersey dahil 85 milyon. Otelin 3 tane havuzu var(büyükler için, küçükler için, deniz suyu havuzu) içinde disco su gece klubu var. marmaris merkeze 7 km. Ama bişey daha söylüyim içmeler marmarisin en sosyetik en gözde zenginlerinin takıldığı bi yerdir. pişman olmayı bırak hersene gelicen emin ol :D temmuz ayında fiyatlar 2 kişilik odada kişibaşı gecelik 160- 170 milyona kadar cıkar.Erken rezervasyon yaparsan biraz daha düşebilir.

9. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    )))

sahsen yazlımızdayız ayvalık balıkesır guzel yerdır alalh ıcın :D

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    WOW şu anda 88 lira gecelik, Topkapı ve Kremlin, haziranda oraya kaçacam, beğenirsem ayrıntıları geçerim size, ama 88 cidden güzel fiyat, herşey dahil ve cok olumlu eleştiriler duydum tesis hakkında.
    Haziran 4'ten sonra fiyatlar uçuyor genel olarak,tesisler çoluk çocuk dolmadan, havalar çok ısınmadan ve fiyatlar coşmadan kaçmak bence en akıllıcası.

11. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    ))

aslıdna ssezon bası ve sezon sonu en ucuz donemler oluyor demi

12. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: ))

heeeee

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  14. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ayvalık kötü sıkıcı bir yer. Bizim Akçay'da yazlığımız var ama hiç sevmiyorum. Ben Antalya'yı ve Bodrum'u hiç görmedim ama Marmaris'i gördüm. Gerçekten çok güzel bir yer. Barları, denizi, havası suyu herşeyi çok güzel. Etraf Hollandalı ve Rus turistlerle dolu. İnsan kendini avrupada hissediyor. 8)

15. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    bnm kardeşim bodrum wow'a gitti 19 mayısta cok begendiler cok komik bir paraya gittiler tavsiye ederim resimleri gördüm

tatil deyince çeşmeye gitmeden tatil yaptım demeyin :) ben çeşmede marinada tekneyi otel olarak kullanıuyorum yatma parası vermiyorum anca sabah plajda aksam clubta parayı bitiriorum o yüzden 1 haftalık bi çeşme tatili size otel haric 1 milyar civarına patlayabilir saygılar

16. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Burak o fiyatlar beni aşar.Olimpos mantıklı geldi plansız bir tatil yapma niyetindeyim.Akçay tam aile yeridir.Bunaltıcı bir sıcak yok.Oksijen bol doğa iyi(Altınoluğa doğru gidilirse).Kordon boyu gece dolu olur.Ben severim.Ama genç bir insanın ihtiyaçlarına Antalya ve Alanya benzeri yerler daha iyi cevap verir tabi.

17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Olympos'a gidecekseniz orada bu isi yapan en eski ve bilindik yer, kadir'in yeri, ben orda kaldım ve memnun kaldim.

http://www.kadirstreehouses.com/kadirstreehouses/kadirs/tr/pricing.htm

web adresinden fiyatlara ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz, iki kişi günlük 65 liraya geliyor, dediğim gibi yemesi içmesiyle iki kişi günde 80-90 liraya tatil yapabilir.
    Doğası mutheşem, resimler tam olarak hakkını vermiyor, çok uzun kalmaya gerek yok, sonuçta bir vadi içinde, yüzmek, güneşlenmek ve stres atmak için 4-5 gün yeterde artar bile, diliniz var ise, kesinlikle arkadaş bulursunuz, güzel bir ortamı var (kız arkadaşınızla gidiyorsanız, sohbet edecek arkadaş, yalnız iseniz, başka türlüsü :lol:

18. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    Bodrum OUT Cesme IN

19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hasan boğulduyu öneririm deniz orman göl ve daglık aynı yerde

20. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    ben tekirdağ/şarköy derim..çünkü bizim memleket :) şaka bi yana güzel bi yerdir ve oldukça ucuza kalıcak yer bulabilirsin bu sene mavi bayrakta aldık eğer yöneticiler bişeyler yapsaydı zamanında şarköy tw lerde adı çok geçen bi yer olucaktı ama şu anda baya ii tawsiye ederim hem gelirsen tanışırız burda yardımcı olurum :)

Sayfayı Paylaş