Arka kol çalışırken dirseğimden korkunç tıkırtılar geliyor yoksa programım mı ağır ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve can_man tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Dumbbell French hareketini parken dirseğimden korkunç sesler geliyor sakatlacanağımı düşünüyorum.Bu yüzden bu hareketi bıraktım.Bu harekete benzer alternetif bir hareket var mı ? Birde kol arkası ve omuzu aynı gün çalışıyorum ancak enerjim arttığından kardiyoda yapıyorum sizce doğru mu ?weightlifter

2. eemree

eemree Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olarak arka kol programını yazmamıssın ama dumbbell french i hangi şekilde yapıyorsun,ayakta oturarak yada sırt ustu yatarak çlft el tek el bunlarda onemli tabi...

3. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    O harekette ayni sesler benden de geliyor . Acikcasi o bölgede bir aci hissi olmadigi surece sakatlik olmaz diye dusunuyorum. Bende bazen bir aci seziyorum sakatlanma sinyali veren bir aci o zaman orda bırakıyorum.

4. emremuglali35

emremuglali35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bendede sol koldan geliyor gucsuz olandan arka kol sınav falan zorladıgımda cıkıyor surekli sınavda ele sola cok az yuklensem basliyor :) acı yok ama psikolojk etkisi cok

5. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    sırt üstü yatarak yaptığınızda bu tıkırtı ve acıyı duyuyorsanız o hareketi ve ek olarak eğer yapıyorsanız alına triceps hareketini bir süre programınızdan çıkartın, aksi taktirde bu ağrı ve acının ilerleyici özelliği vardır dahada şiddetlenir iyileşmesi zorlaşır hatta imkansızlaşır,
    yani üstüne gitmeyin bu acının, kıkırdak doku hasar görürse onarılamaz.

"glucosamine chondroitin msm" supplement desteğini muhakkak kullanınız.

fiko444 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş