Arka basen,sırt bölgesi yardım.

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Princely tarafından 8 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Princely

Princely Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bén 17yaşında lise öğrencisiyim ve bi aralar moda diye düşük bele çok takıldım ve bol bolda yemek yedim.Kilo aldım,şimdi o kiloları verdim 56dan 47oldum ve sırt,basen bölgesinde sarkma yumuşak deri oluştu :( herşey güzelde,ince bele hala ulaşamadim arka bölüm çok çirkin,kalın né yapmam gerekiyo yardımederseniz sevinirim. Kolay gélsin

2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar kilo verip hala belin incelmediyse, bel bölgesi için bölgesel çalışma uygulayabilirsin. Sopa çevirme, twist, dambıllarla sağa sola eğilme beli incelten hareketler. Hepsi en az 50 tekrardan 3er kez yapılırsa istenen sonuç alınabilir.
    Arka basenin sertleşmesi için dumbell lunges hareketini kesinlikle öneririm.2-3 haftada sertleştirir. Bayan olmasan deadlifte yap derim, fakat üst vücudunu tetikleticeğinden uzak durmak en iyisi.
    Popo için squat yap derdim normalde, fakat bu hareket ön basende çizikler yaratabilir. Bu yüzden bir sandalyeye otur, kendi üzerine de 2 tane dambıl koy. Ve poponu sıkarak dambılları kaldırmaya çalış(25*3). Bu da poponu sıkılaştıracaktır. Saygılarımla

3. Princely

Princely Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol mekik çekiyorum karın bölgesinden şikayetçi değilim sadece arka bölge,yan bölge beni geniş gösteriyor. vé genetik annem ablamda aynı şeyden şikayetçi. ama bana öneriler verirseniz çok çalışarak kaybedicem onları.

4. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler ışığında yorum yapmak çok zor. Sadece kilonuzu ve yaşınızı yazmışsınız. Daha sağlıklı yorumlar için boyunuzu ve mümkünse yağ oranınızı da yazınız. Genetik olaya şöyle etki ediyor olabilir ilk başta o bölgeden kilo alıyorsunuzdur ve kilo verirkende en son o bölgede yağ kalıyordur. Tahminimce hala o bölgelerde yağ var.
    Ve şunu da hatırlatmak isterim ki bölgesel yağ yakımı yoktur.

5. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    selam;kilo verirken nasıl kilo verdin? çünkü nasıl kilo verdiğinde vücut şeklini belirliyor eğer bilinçsizce ve aç kalarak verdiysen hoş bi görüntü olmayabilir hata yağları bile tamamen yakmadan kilo kaybedebilirsin.benim sana nacizane tavsiyem.sağlıklı ve iyi bir beslenme sistemiyle spor yapman plates gibi böylelikle vücut yerine oturacak sıkılaşacak herşeyden önce sağlıklı olacaksın.bunlar oluncada fiziğinin hoş görünmemesi imkansız

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/pilates-egzersizleri-resimli-t9781.html?t=9781&highlight=plates

bu linki incelersen sana belki faydalı olablir ,kolay gelsin

Son düzenleme: 8 Aralık 2008
  6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bel ve sirt hareketlerini yaparak oradaki kaslari belirginlestirmek bu isi cozebilir, ancak ciddi bir sarkmaya neden olan deri fazlaliginin sporla herhangi bir cozumu yok, tıbbi olabilir

Sayfayı Paylaş