Ardaşlar Yardım Edermisinz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Price tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Price

Price Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar bana yardım edin lütfen babamı ikna edemiyorum fitness a gitmek için git dışarda yap koş yay çalış diyo ama ben fitness ın daha iyi olacağını düşünüyorum nasıl babamı ikna edebilirim bilmiyorum bana yardım edermisinz lütfen arkadaşlar:confused::confused::(
    Yaşım 16 ben ztn 2 ay kilo varcem snra kasa geçicem ama babamı ikna edemiyom

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Babanı biz buradan ikna edemiyecegimize göre sen bir sekilde ikna ediceksin artık.. :)

Calısmak istedigin salona götür, hocayla konustur..

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hayatta en kötü şey cahillik.Önce babana spor un bir sürü dallarının olduğunu,eğer herşey koşmaktan ibaret olsa Futbol,Tenis,Body,Fitness,güreş,boks,karete gibi dalların olamıyacağını anlat.Sonra 3 kritik soru soracaksın.1.soru;peki baba,ben aikido yapmak istesem çık dışarı adam döv mü diyeceksin diye sor?2.soru;spor ciddi bir iş,yapılan yanlışlıkların çözümü olmuyabilir.Omuzu düşük,bacağı kalınlaşmış veya kasları yanlış şekillenmiş veya herhangi birşeyi yanlış yaparsam ve organlarım işlevi bozulursa ne olacak diye sor?muhtemelen laftan anlıyan biri ise iş burada biter.Ama hala anlamıyorsa ben anladım sen in için para önemli,sağlık ve benim isteklerim önemli değil diyip acıtasyon yapacaksın:DHala anlamazsa elinden gelen direnmeyi göster.Benden sana tavsiye,birşeyi gerçekten istiyorsan sonuna kadar git.Zamanında benide ne klüpler çağırdı,oğlun çok iyi bir yetenek,gelsin bizim klübe onu yetiştirelim dediler(futbol için).Babam izin vermedi.Babamla konuşup ikna etmek istediler gene istemedi.Ve ben şuanda hayatta bir tek babama karşı futbol konusunda karşı gelmediğim için pişmanım.Unutma hayatta yaptıklarından pişmanlık duyabilirsin ama en çok hayatta yapamadıklarından ötürü pişman olursun.

Son düzenleme: 3 Ekim 2009
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
Konu Durumu: