aranızda bana yardım edecek varmı ??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve By_sprinter tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_sprinter

By_sprinter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    1 haftadır arastırıyorum internet üzerinden ama hala kafam karısık yardımcı olursanız cok sevinirim ben derdimi anlatıyım simdi benim yas 16 bir kac ay icersinde 17 olcak ben atletizmle ugrasıyorum kısa mesafe kosularıyla 100mt. ve 200mt. ben yasına göre zayıf oldumu düşünüyorum boyum 1.65 kilo 50 ben vücudumun iri ve kaslı olmasnı istiyorum aynı zamanda bana sürat kazandırabilecek bir icecek, vitamin, hap,toz vs. önerebilceginiz bir ürün varmı önümüzdeki hafta yarısım var benim icin önemli bir yarıs yardım ederseniz cok cok sevinirim simdiden tesekkür ederim lütfn yardım edin :(

hergün en az 2 saat antrnmanım oluyor 1 gün aralıklarla antrenmadn sora salonda hafif agırlıklardan kendimi cok zorlamadan agırlık calısyorum 2-3 haftada agırlıkları artırmayı düşünüyorum bana ne önerirsiniz ??

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Yarışlara katıldığına göre senin başında bir hoca da olmalı.onunla bu konuları konuştun mu?

3. By_sprinter

By_sprinter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    evet hocam var maratoncu kendisi bu tür konulardan pek anlıcanı zannetmiyorum bi ara bahsettim doping onlar fln diyip sacmalamya basladı bende bida acmadım

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş