Aranıza yeni katıldım bazı sorular sormak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve küfcan tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Sizce bodye başlamalımıyım ?

Anketin kapanma tarihi 28 Şubat 2013.
  1. Evet

oy sayısı 4
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. küfcan

küfcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar...
    Yaşım 21 Boy 1.90 Kilo : 70
    Sizinde gördüğünüz gibi Kilo boya göre oldukça düşük ne yesem ne yapsam kilo alamadım kollarım çok ince , kilo alayım die her önüme geleni yedim ve hafiftende göbek oluştu.Kendime çok değer veririm bakımlı insanımdır.Bir kaç arkadaşım bodye gitti 1 i bıraktı tekrar başladıgı yere geri döndü.Bu yüzden başlamak istiyorum ama korkuyorum 10 kilo alsam başka hiç bişey istemiyorum amacım fazla kas yapmak değil yağ olarak kilo almak istemiyorum sadece... Kafam çok karışık ve bunları oldukça kafaya takıyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim...

Ekli Dosyalar:

2. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Başla en azından denemelisin.Sağlıklı beslenme ve düzenli antreman ile dilediğin vücuda sahip olabilirsin.

3. bjkerm

bjkerm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    10 kilo gibi bi rakamdan bahsediyorsun düzenli olarak 2 yıl bu sporu besin takviyeleri ile yaparsan 10 kilo gibi bi kas kazanımı anca elde edersin.Kaldı ki zayıfsın ve burada hep zamandan sağlıklı yaşamdan bahsediliyor bana kalırsa haftanın üç günü kardio gibi bi derdinde yok 40 dk lık bodybuilding yapabilirsin bu haftada 120 dk yapar 2 saat zaman ayırcaksın yani.Sağlık ve güzel bir vücut başkası için değil kendin için bence başla uykun da dahil herşeyin zamanla düzene girecektir inan ;)

4. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporu yalnızca kilo vermek,kilo almak yerine yapmak yerine kendini iyi hissetmek için yapmalı bir insan. Yoksa motivasyonunu her an kaybedebilirsin.Amacın tabiki olmalı ancak dediğim gibi vücut geliştirmeyi hayatının ayrılmaz bir parçası yapman lazım yoksa sıkılırsın motive olamazsın bunun gibi çok sıkıntı çekersin salona küfür ede ede gidersin.Ağır geçen bir antrenmandan sonra 2-3 gün ağrı çektiği için bu sporu bırakan adamlar tanıyorum ben.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş