Aranıza Yeni Geldim Sorularım Var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxxjokerxxx tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xxxjokerxxx

xxxjokerxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum :)
    İsmim Burak. 19 yaşındayım 93 kilo ve 188 boyum var.Görünüm olarak kilolu gözükmüyorum ancak yağlarım ciddi anlamda var.
    Asıl konuya gelirsek öğrenciyim spor salonuna çok fazla gidecek zamanım olmuyor.Biraz da maddiyattan dolayı.Evde kendi çabamla neler yapabilirim?Bu 8 abs gibi videolar işe yarıyor mu? Bu konularda yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Çok çok fazla birşey beklemiyorum vücut hafiften kendini belli etse yeter :)
    Teşekkürler , saygılar..

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Sizede iyi bayramlar..
    Protein kilonuz basina 1.5-2
    Karbonhidrat 100 gr kadar
    Yag kaliteli yaglar alicaksiniz zeytinyagi, kuruyemis gibi
    Sekersiz aci kahve ve yesil cay yag yakiminda yardimci olucaktir içmeye calisin
    En onemlisi 500 kalori acigi verin gunluk kalori ihtiyacinizi hesaplayarak

Youtube tan home cardio videolari var onlari uygulayabilirsiniz karin kaslariniz sadece calismayla degil beslenmeyle cikar karin kasi mutfakta yapilir diye sozde vardir :) yani beslenmenize dikkat edip yag oraninizi dusurerek karin kaslarini gorunur hale getirebilirsiniz ve tabii cardio yaninda 8min absde calisin en azindan sikilasmada yardimci olucaktir ve yaglar gittiginde gorunur hale gelicektir..

Eger iki dambil alirsaniz forumda konular mevcut birde barfiks demiri alirsaniz p90x programı var denemedim hic fakat olumlu yorumlar goruyorum deneyebilirsiniz..

mericboss99 ve Eresbos bunu beğendi.
  3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    egemenin dedigi gibi bir cift dumbell ve barfiks cekecek bir yer bulursan bir cok program mevcut. google'a "genç ve fit" yazarsan bu isimdeki site gayet yonlendirici. gerek kardio gerek beslenme gerek program,her sey var. eger aletle ugrasmam diyorsan, vücut agirligiyla calisma programi yaz arama motoruna. iyi sporlar :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mericboss99 bunu beğendi.
  4. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Herşeyden önce kardio ile kilo vermen lazım bana göre. Yağ yakmanın en etkili yollarından birisi koşmaktır düzenli tempoda yapacağın koşular sana çok yardımcı olacaktır.
    Unutma ki kas dokun yağ dokunun altındadır 8min abs videosu baya meşhur ve güzel bir çalışma olsa da önce üstündeki yağ tabakasını yakman gerek. :)

Bitli prens ve mericboss99 bunu beğendi.
  5. xxxjokerxxx

xxxjokerxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    [quote="egemennn, mlar..
    Protein kilonuz basina 1.5-2
    Karbonhidrat 100 gr kadar
    Yag kaliteli yaglar alicaksiniz zeytinyagi, kuruyemis gibi
    Sekersiz aci kahve ve yesil cay yag yakiminda yardimci olucaktir içmeye calisin
    En onemlisi 500 kalori acigi verin gunluk kalori ihtiyacinizi hesaplayarak

Youtube tan home cardio videolari var onlari uygulayabilirsiniz karin kaslariniz sadece calismayla degil beslenmeyle cikar karin kasi mutfakta yapilir diye sozde vardir :) yani beslenmenize dikkat edip yag oraninizi dusurerek karin kaslarini gorunur hale getirebilirsiniz ve tabii cardio yaninda 8min absde calisin en azindan sikilasmada yardimci olucaktir ve yaglar gittiginde gorunur hale gelicektir..

Eger iki dambil alirsaniz forumda konular mevcut birde barfiks demiri alirsaniz p90x programı var denemedim hic fakat olumlu yorumlar goruyorum deneyebilirsiniz..[/quote]
    Yardimlarin icin cok tesekkur ederim.Biraz arastirma yapayim.M

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş