aralıklı zamanlarla spor yaptım yeniden ciddi bir çalışmaya başlıyorum!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve weezer tarafından 2 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle herkese selamlar ve saygılar, uzun süredir forumu takip ediyorum çok kaliteli yazılar insanlar yorumlar var seviyeli sohbetler ön planda bende sizin tecrübelerinzden ve bilgilerinizden yararlanmak istiyorum

besyo 1. öğrencisiyim geçen sene 83 kiloydum 1.79 boyum var. fakat bu sene 102 kiloya kadar çıktım artık tamamen düzgünce kilo verip düzgünce vücudumun şekle girmesini istiyorum, şimdi sizden imkanlarım dahilinde önerilerinizi programlarınızı vb. tavsiyeleriniz bana sunmanızı rica ediyorum.
    yağ yakıcı kullanmayı planlıyorum geçen sene öyle kilo vermiştim hangi yağ yakıcıyı kullanmalıyım sadece kardiyo mu çalışmalıyım yoksa kardiyo + ağırlık tarzımı çalışmalıyım bana detaylı şekilde önerilerden bulunursanız çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum inşallah olumlu bir şekilde faydasını göreceğim..dumbelllls

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:35 ----------

1. sınıf düzeltme :)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş