Araba Yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Araçım sağa çekiyor. Rot yaptırdım. Üç kere alete aldık. İndirip deneyip 3.sünde artık psikolojik olarak oldu dedim. Lastikler değişti balans yaptırdım. Hala aynı sorunu yaşıyorum. Araç sağa çekiyor. Sorun başka ne olabilir? araçtan anlayan var mı?

2. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    marka model önemli öncelikle. ama sorun direksiyon kutusunda olabilir. eğer sessiz bir ortamda çevirirken sürtünme,çıtırtı ya da mekanik bir ses geliyorsa baktırmanı öneririm. mesela bendeki poloda direksiyon kutusu kronik arıza. 206 larda falan da z rot problemi var kronik. benim bildiklerim bu kadar valla. ayrıca sadece rüzgarda olabilir :)

3. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    bilyaları aksları kontrol ettire bilirsin ama jantında bir yamukluk olabilir. Jantına baktır ilk önce

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Yazılanlara ek olarak, kamber açısı,amotisör vs vs bu çok göreceli bir durum. Lastiklerin yönlü ise desenleri farklı ise yapar ters takılı ise yapar, Düz bir yolda frenleme yapın direksiyonu serbest bırakın çekme varmı daha net anlaşılır.

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Direksiyon ayarı bozulmuş olabilir yakın zamanda beyin ayarı yapmak için gittiniz mi ? Direksiyon yamuk kaldıysa az birşey beyin ayarı yapılırken beyin direksiyonu düzmüş gibi algılıyor.

Sayfayı Paylaş