Ara vermek, Kas kaybi..Yardim ??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enqinn tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. enqinn

enqinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaslar,

Ben body'e baslayali 4 ay oldu. Bunun 3 ayini calistim son 1 ayinida ara verdim. Su an yurtdisinda olmamdan dolayi mecburi ara verdim. Burada gitmeyi dusunuyorum bu hafta ile birlikte 5 haftam oldu ara vereli. Ama simdi korkuyorum. 3 ayda kazandigim altyapiyi acaba kaybettim mi, yani vucut yine hamlasti mi. Yoksa bir kaybim yok mu diye dusunuyorum. Bir yerde okumustum 1-6 hafta arasi ara verildiginde hicbir kas kaybi yasanmiyor diye ama ne kadar dogru bilemiyorum.

Siz arkadaslarin yardimina ihtiyacim var. Acaba kas kaybi yasadim mi baslarsam sifirdan mi baslayacagim yoksa herhangi bir kas kaybi yok normal agirliklarimin yarisindan mi baslamaliyim. Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar, su an tereddutteyim.

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler. iyi gunler

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kas kaybı yaşayıp yaşmadığını aynanın karşısında anlayabileceğini düşünmüştüm aslında çok az yaşamıssındır antremansızlıktan alt yapın hala duruyor baştan başlamıycaksın tabiiki yarı kilodanda başlamazsın rahat ol.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş