Ara öğün yerine ??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve donnie_brasco tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar. Arkadaşlar yaz okulu dolayısıyla hafta içi hergün 8.45-15.00 arası yemek yiyemeyeceğim. Klinikte çalışacağım için herhangi birşey yemem imkansız. Bu zaman diliminde öğün niyetine 2 defa weight gainer almayı düşünüyorum. Önceden karıştırıp kliniğe getirip su gibi içicem. Biliyorum tabiki supplementleri öğün niyetine kullanmak yanlış ancak başkada bir alternatif bulamadım. Sizin bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Bir endişemde bu gainerların bozluma ihtimali. Çünkü ikincisini saat 14.30 gibi içeceğim. Malum havalar sıcak bozulurmu acaba diye endişeleniyorum.
    Saygılar

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    eğer kullanacagın kadar tozu yanına alıp orada karıştırır içersen her hangi bir sorun
    olmaz...

birde yanına ton balıgı felan alıp ekmek arası bir seyler hazırlayıp tüketebilirsin ek olarak fındık,üzüm felan da ceplerine doldurup bunlarıda ara ara atıştırırsın..

sorunun ortadan kalkar sahsen ben gecen yaz üniversitedeyken böyle beslendim..

iyi çalışmalar..

donnie_brasco bunu beğendi.
  3. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu anlatmam biraz zor ama gerçekten zamanım olmayacak hiç. O bakımdan yanıma ton balığı gibi bişeyler alma şansım malasef yok. Ancak dediğinizi cebime ek olarak biraz fındık falan alabilirim.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Tavuk jambon, konserve balık, protein bar, yulaf-süt,haşlanmış ve soyulmuş yumurta ile ara öğünler yapılabilir.
    Bunun dışında ev de hazırlayıp getireceğiniz bulgur-pilav-makarna ve et'i hiç kafanızı kaşıyacak vaktiniz yoksa çok küçük öğünler şeklinde yemesi 2-3 dakikanızı alacak şekilde de bölebilirsiniz.
    Bazen hiç vaktim olmadığında bu yola başvuruyorum.
    Supplementler hemen bozulacak kadar hassas ürünler değiller. Supplementlerin içinde koruyucu maddeler fazlasıyla var herhalde ki bir protein tozunun ömrü birkaç yıl olabiliyor.

donnie_brasco bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş