araştırma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 9 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    benimde tartıda 69 kilogram gözüküyorum ama benim olayım çok farklı sabahları aç karnına 20 dakika koşu 20 dakika hızlı yürüyüş yapıyorum ve kahvaltıyı fazla komplex karbonhidrat alarak yapıyorum arada biraz meyve oğlende 3-4 haslanmıs patates veya 1 tabak makarna yerim gene arada kepekli bisküvi gibi bir şeyler yiyorum akşamıda protein öğünü olarak görüyorum su an 168 boyundayım ve 68-69 kilogram ağarlıgımdayım bel 89 ölçüsünde yani göbekde biriken 7-8 kilogram yağ var

yanlıs sunu söylemek gerekirse bölgesel yağ yakımı yok minimum kas kayıbı için nasıl bir beslenme önerirsiniz ve kardiyoyu arttırmak örneğin günde 850-900 kalori yakmak yararlı olurmu

benim mantığım şuki kendi bazal metabolizma hızımı hesapladım ve 2000 su an ben gunde 2000 kalori alıyorum ve her gun en az aç karnına 1 saat kardio yaparm sabahları

300 gram khidrat 100 gram protein 30-40 gram yağ denge bu ve her gun en az 650-700 kalori yakarım yiyeceklerin termik etkisi düştüğümüzde gunluk 1000 kaloriye denk gelio buda ayda 4-5 kg sağlar yapılan hesaplamalar doğrumu spor salonuna gitmiorum su an ama dışarıda yapıorum yürüyüşü ve koşuyu

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hesaplar doğru ama 1 ay sürdürmek zor olabilir bu düzeni.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Tartı sistemine bir açıklama getirmek istiyorum

direk tartıya çıktığımızda gördüğümüz kilo sabit kilomuz değildir. bu kilo değişken kilodur asıl kiloyu öğrenmek için

örnek her cuma tartıyaaynı açlık yada toklukta aynı giyisiyle aynı saatte çıkacaksın gördüğün kiloyu not edeceksin

1 .cuma kilon 69 2. cuma kilon 67 3. cuma kilon 69 4.cuma kilon 70

4 haftadan sonra not aldığımız kiloları toplayalım ve dörde bölelim 69+67+69+70 \4= net kilomuz 68.75 gr

bayanlarda çok daha farkediyor regl dönemlerinde 2 ila 4 kilo alıp verebiliyorlar..

Sayfayı Paylaş