APPLE30 daha önce kullananların fikrini almak istiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar ben 16 yaşındayım 3 aydır body yapıyorum ayın 21nden bu yana 1 ay geçti ben 1 aydır body e ailevi meseleler yüzünden ara vermek zorunda kaldım ve yarın gene yazılıcağım..

Ben spora başladığımda 70 kiloydum ve şuan hala 69 kiloyum ama yağ ve kas oranlarının değiştiğini hissediyorum fakat bu değişimi hızlandırmak için internette şöyle birşey gördüm bir ara elma sirkesini denemek istedim fakat fırsatım olmadı ama bunu denemek istiyorum sizin fikirinizi alayım dedim tamamen acıklıyıcı bir web sayfası

Sizce kullanıp daha hızlı yağları eritmeme yardımcı olur mu ? Bunu kullanırken body e devam edicem sizin önerinizi almak istedim.Bu arada kullanımda günde 2 kez diyor ancak ben 1 kez almayı düşünüyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Şubat 2011
  2. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yas 16,ilac kullanmani tavsiye etmiyorum.Calisarak istedigin asamaya gelirsin onunde uzun bir yol var hizlanmaya gerek yok diyorum :)

TEURG ve 4Bodymuscle bunu beğendi.
  3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    İnternette çok dolaşıyor yağ yakımı falan diye.Bunlara itimaat etme.Eğer vücutta gereksiz bir yağ yakımı sağlıyorsa zaten başlı başına zararlı bir ürün demektir.Vücudun dengesini yağ yakımını doğal besinlerle sağla.

C vitamini yağ yakımına çok yardımcıdır.

Limon ve maydonoz içerdikleri maddeler sayesinde yağ yakımına yardımcı besinlerdir.

Elma,üzüm sirkesi aynı şekilde

Birde yeşil çay

Bunları kombinasyon haline getirip dene.

Birde başladığımda 70kg şimdi 69kg diyorsun.Yalnız bir şeyi unutuyorsun, Normal bir vg antrenmanında da yağ yakımı oldukça hızlıdır.Kilon aynı kalabilir.Oysaki belli etmeden vücudun alttan kendini geliştiriyor ve yağların yanıyor.

Son düzenleme: 23 Şubat 2011
    4Bodymuscle, HamzaYüksel ve Bodysoft bunu beğendi.
  4. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim yorumlar için

teurg yeşil çay bir ara içiyordum ama şimdi içmeyi bıraktım. Limon ve maydonoz olayınıda biliyordum ama hiç denememiştim . Yorumun için sağol .

Sayfayı Paylaş