Antrenmansız kilo almak .

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve glorious1907 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy
    Herkese merhaba,bazı arkadaşlarımız bu konulara cevap vermekten yılmışlardır biliyorum ama ben sorularıma halen cevap arıyorum , o yüzden kusura bakmayın, sitede ufak çapta bir araştırma yaptım ama (kilo almak konusunda tonla olmasına rağmen) kas yapmadan kilo almak konusunda bir konu bulamadım , varsa da şimdiden özür ..

Gelelim konumuza , aslında sizlere çok garip gelebilir kas yapmak istemeyen adamın burda ne işi var diyebilirsiniz :) sorun şurda benim kilo vermek ile ilgili bi sıkıntım yok spora yazdan sonra başlayacağım için fazla kilom benim için sıkıntı yaratmaz. Şimdilik sadece daha dolgun görünmek istiyorum.

Bu sene Allah kısmet ederse öss ye gireceğim gerek düzensiz beslenme -mevcut şartlarda :( - gerek aşırı çalışma temposu ve en önemlisi stresle beraber geçen yaz 80-81 kilo civarındayken şimdilerde 68-69 lara kadar düştüm.Ne kadar yemek yersem yiyeyim kilo alamıyorum , açıkçası koşuşturmadan dolayı çok dengeli yemekte yiyemiyorum..

Benim sorum şu ; ben antrenman yapayım , kas geliştireyim filan demiyorum , body e eylül ekim gibi başlayacağım , bu hususta bir sorun yok..Ama yaz geliyor , böyle çıtı pıtı incecikde olmak istemiyorum.. Şimdi universal gain fast adlı ürünü okudum , ama bu ürün antrenman yapan , çalışanlar için sanırsam , ben dediğim gibi antrenman yapmadan sadece kilo almak istiyorum tekrardan eski kiloma kavuşsam yeterlidir benim için eski kilomda gayet mutluydum :) şimdi -birazda psikolojik- özellikle kollarım çok ince görünüyor ve ben bundan fazlasıyla rahatsızım..

konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlara :

1- universal gain fast önerirmisiniz ?
    2- antenman yapmayan birine yan etkisi olur mu ?
    3- sadece kilo almak için ne kadar kullanmam lazım ?
    4- 2 ay içinde düzenli kullanımla yaklaşık kaç kilo alırım ?
    5- evde gnc whey protein var ama çok azaldı pekte faydasını göremedim ama tadı gayet güzel , fast gainin çikolatalısının tadı nasıldır bileniniz var mı ?
    ve en önemlisi bir sağlık sorunu yaşatırmı ?

ilgilendiğiniz için çok çok teşekkürler , iyi çalışmalar ...

2. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    glorious normal şartlarda kilo alman elbette mümkün fakat bu hem sağlıksız hemde çoğunluğu yağ olarak vucuduna depolanacaktır bizde bu vucuda yağ depolamak yerine tam tersi kas kütlesi olarak kilo almanı tavsiye ediyoruz.Kilo almak istiyosan günlük aldıgın kalori harcadıgından fazla olması gerekiyor elindeki imkanlarınla hiç olmassa kendi vucud ağırlığını kullanarak bile olsa gayet güzel sonuçlar çıkarabilirsin bu forumdaki herkes salona gitmiyor evde çalışanda bi sürü kişi var forumda ev antremanları ile ilgili konuları araştır

3. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy

sevgili rocky ,

dediğinin çok farkındayım , tabiki yağ yerine kas kütlesi almak lazım , ama şu aşamada benim için bir önemi yok , önümüzde bir yaz var ve bu yaz dönemine kadar -össden dolayı- düzenli antrenman yapma gibi bir şansım yok , bende incecik olacağıma biraz kilo alayım bunun derdindeyim , daha önce salona da gitmişliğim vardır ama ben bunu eylül ekim gibi başlatmak istiyorum , yazın biraz da yan gelip yatacağım anlayacağın :)

gain fast ile ilgili düşüncen nedir ? ağırlık çalışılmadan alınması sakıncalı mı ? yoksa belli dozajında alınıp yavaş yavaş kilo yaparmı?

şimdiden saol

4. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu fikri kafandan at sonra kiloları vermek isteyincede veremezsin pişman olursun şişman olmaktansa incecik olmak daha iyidir çünkü yağ yakma sorunun yoktur daha kolay kas yapabilirsin.

5. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy
    aldım artık ürünü bakalım etkisi nasıl olcak

Sayfayı Paylaş