antrenmanlara 3 4 hafta ara

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hardcorebody tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hardcorebody

hardcorebody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yaklasik 2.5 3 yildir body manyagiyim beslenmem antmanlarim hic aksatmadan yapan tam bir sporcuyum 3 yillik body hayatimdada hic ara vermedim 3 4 hafta ara vermem nasl bir dezavantaj saglar yoksa 1 aylik bir ara bana tam tersi iyimi gelir bilgilerinizi benle paylasirsaniz sevinirim. Endemorf bir yapiya sahibim ayni zamanda beslenmeyede ara vermeyi dusunuyorm acikcasi 1 aylik bi ara verdigim taktirde nasl bir dusus olur vucudumda ve bu dusus oldugu taktirde kac haftada toplarm tesekkurler yorumlariniz icin simdiden

2. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    antrenman sonrası kaslara kan pompalanmasıyla gelen geçici şişkinliğin haricinde gözle görülür bi kayıp yaşayacağını sanmıyorum. yalnızca döndüğünde ilk birkaç antrenmanında eski ağırlıklara çıkamayabilirsin. bu da bir iki haftada eski haline dönecektir.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Eger yazdigin gibi 3 yildir hic bir antremani kacirmadan body antremanlari yapiyorsan,4-5 hafta ara vermen vücudun icin coook cook iyi olur,bu sürede vücudun eklemlerin toparlar kendine gelir,ve tavsiyem bu sürede hic spor yapmadan gecir,beslenmene dikkat ederek.bu sürenin sonunda yavastan tekrar baslarsin,vücudun dinlenmis olur,tekrardan antremana baslaman vücutta bir sok etkisi yaratarak daha iyi bir gelisim saglicaktir.yani tatilin tadini cikar iste daha neee diyim:)
    Ha son olarak bu sürede beslenmene dikkat edersen cok büyük bir kayip olmucaktir,aynaya baktiginda vücut olarak bir kücülme farketsende antremanlara basladiktan kisa bir süre sonra eski halini alicaktir.

4. hardcorebody

hardcorebody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yorumlariniz icin tesekkur ederim 1 ay guzel bir tatil yapiyorum ve spor hic yapmiyorum beslenmeme dikkat etmiyorum tek sorun orda ama antmanlara baslayinca tam gaz devam :)

Sayfayı Paylaş