Antrenmandan önce protein tozunu yarım yağlı sütle karıştırıyorum ???

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve waleron tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar antrenmandan sonra kana hızlı karışması açısından suyla içilmesi gerektiğini biliyorum ama tadı pek hoş olmuyor muscletech nitro tech kullanıyorum antrenmandan 45 dakika veya 1 saat kadar önce bimden aldığım dost yarım yağlı sütle 300ml karıştırıyorum oluyor sana 60ml :) o şekilde tüketiyorum tadı kıvamı o yoğunluğu falan tıpkı milkshake gibi oluyo idmandan önce böyle yapıyorum kana karısmasından bi acele varsa suyla içiyim onu da yanlış mı yapıyorum acaba ???

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:56 ----------

300ML katıyorum karıştırınca 600ml oluyo arkadaşlar 60ml yazmışım. Bir de 100ml de 1.5 süt yağı diyor ?

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    600ml içeceği nasıl elde ettiğini anlamadım.

3. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    valla bende anlamıyorum 300ml katıyorum sütü shakerle karıştırınca çalkalayınca köpürüyor mu noluyorsa hacmi büyüyo galiba şişiyo gibi dedim ya milkshake gibi oluyo 600ml oluyo 1dk shaker ile çalkalamadan sonra

4. Jdursun

Jdursun Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    gayet normal hacim artışı olması markette satılan milkshake ler gibi 1 bardak sütle shakerda karıştırınca 2 bardak oluyo

Sayfayı Paylaş